نینتندو قصد دارد کنسول‎های سوئیچ بیشتری را وارد بازار کند

SAMSUNG CSC

بدون شک نینتندو قصد دارد کنسول دستی سوئیچ لایت (Switch Lite) 200 دلاری خود را 29 شهریور ماه وارد بازار کند ولی اگر بتوانیم شایعات را باور کنیم این شرکت قصد دارد یک کنسول رده بالاتر نیز به زودی عرضه کند.

گرچه ظاهرا این شرکت برنامه‎هایی فراتر از این نیز دارد. براساس منابع اطلاعاتی وال استریت جورنال این شرکت ژاپنی می‎خواهد با عرضه مدل‎های به‎روزرسانی شده بیشتر به بازار «چرخه زندگی این پلت‎فرم را طولانی کند».

کنسول سوئیچ نینتندو

معاون رئیس شرکت شارپ آقای کاتسوکی نومورا همچنین اطلاعاتی در مورد فناوری نمایشگر کنسول‎های سوئیچ فاش کرده است. براساس گزارشی که چندی قبل وال استریت جورنال منتشر کرد او گفته است که این شرکت پنل‎های نمایش IGZO خود را می‎خواهد در اختیار یک مشتری ساخت بازی‎هایی ویدئویی قرار دهد که ظاهرا نینتندو است.

از این پنل‎ها در تلویزیون‎های رده بالای 8K شارپ و گوشی‎های هوشمند Aquos مانند مدل R2 استفاده می‎شود. کنسول سوئیچ لایت یک نمایشگر با دقت اچ‎دی خواهد داشت ولی براساس شایعات مدل پیشرفته‎تر نمایشگری با دقت بالاتر دارد. هنوز مشخص نیست هر دو مدل یا یکی از آن‎ها فقط از فناوری نمایشگر IGZO شارپ استفاده خواهند کرد.

نینتندو قبلا گفته است پیش از فصل تعطیلات تنها یک کنسول یعنی سوئیچ لایت را وارد بازار خواهد کرد. گرچه، این شرکت می‎تواند در 29 شهریور ماه برنامه‎های بیشتر خود را فاش کند.

در حال حاضر، حجم تقاضا برای کنسول سوئیچ ظاهرا غیرقابل توقف است و سوئیچ لایت می‎تواند یک هدیه خوب برای کریمس باشد.

منبع: engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.