تصاویر جدید گلکسی نوت 10 سامسونگ اندازه نمایشگر آن را تایید می‎کند

چند روز قبل، تصاویری از دانگل صوتی گلکسی نوت 10 منتشر شد چون همانطور که می‎دانید درگاه هدفون از این گوشی حذف شده است. حالا فروشگاه اینترنتی بریتانیایی Mobile Fun با انتشار تصاویری ابعاد این پرچم‎دار را تایید کرده است.

این فروشگاه نسخه‎های غیرقابل استفاده‎ای از نوت 10 را دریافت کرده است که مخصوصا برای تست قاب‎های این گوشی ساخته شده‎اند. با اندازه‎گیری ابعاد این مدل‎ها، ظاهرا نمایشگر گلکسی نوت 10 ابعاد 6.3 اینچ خواهد داشت که در مدل پلاس به 6.8 افزایش پیدا می‎کند.

با توجه به این که شرکت Olixar ابعاد دقیق سری نوت 10 را دارد، اولین گروه قاب‎های مخصوص جدیدترین پرچم‎دار سامسونگ را در فروشگاه Mobile Fun به فروش گذاشته است.

این قاب‎ها در 4 مدل هستند فیبر کربنی، ژله‎ای به رنگ آبی، قاب شفاف فوق‎العاده نازک و سپس قاب محکم مشکی رنگ FlexiShiled. تمامی این قاب‎ها یک بریدگی ظریف برای سیستم دوربین با آرایش عمودی و مکانی در سمت چپ برای دکمه پاور دارند.

انتظار داریم گلکسی نوت 10 پلاس با نمایشگر با دقت QHD+ و برادر معمولی آن با پنل نمایش با دقت فول اچ‎دی پلاس به بازار آیند. نمایشگر هر دو از نوع سوپر امولد است و در وسط آن بریدگی قرار دارد که مکان دوربین سلفی است.

منبع: gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.