گوشی Reno Ace 2 اوپو سرعت شارژ خیره‌کننده نسل قبل را حفظ خواهد کرد

اگر به یاد داشته باشید گوشی Reno Ace اوپو اولین گوشی بود که به کمک فناوری شارژ Super VOOC 2.0 می‌توانست سرعت شارژ خیره‌کننده ۶۵ شارژ را داشته باشد. حالا نایب رئیس شرکت اوپو «برایان شن» در شبکه اجتماعی ویبو چین تایید کرده است نسل بعدی این گوشی در اواسط فروردین معرفی خواهد شد.

در همین حین یک گوشی مرموز اوپو با نام رمزی PDHM00 که احتمالا همین گوشی Reno Ace 2 است توانسته است مجوز سازمان ۳C چین را با یک شارژر سریع ۶۵ وات به دست آورد.

گوشی Reno Ace 2 اوپو سرعت شارژ خیره‌کننده نسل قبل را حفظ خواهد کرد 2 - گوشی Reno Ace 2 اوپو سرعت شارژ خیره‌کننده نسل قبل را حفظ خواهد کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Ace Reno 2 اوپو, گوشی Ace Reno 2, اوپو

گوشی Oppo PDHM00 (جای تجب ندارد) ۵G است. در وب‌سایت مورد نظر ما یک شارژر ۱۰ ولت / ۶.۵ آمپر را با شماره مدل VCA7GACH می‌بینیم که همان شارژری است که در جعبه فروشی گوشی Reno Ace اوپو قرار داشت.

گوشی Reno Ace 2 اوپو سرعت شارژ خیره‌کننده نسل قبل را حفظ خواهد کرد 1 - گوشی Reno Ace 2 اوپو سرعت شارژ خیره‌کننده نسل قبل را حفظ خواهد کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گوشی Ace Reno 2 اوپو, گوشی Ace Reno 2, اوپو

در اخباری که گذشته منتشر کرده بودیم نیز گفتیم یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت با این شارژر در عرض ده دقیقه ۴۹ درصد شارژ می‌شود و با گذشت ۲۸ دقیقه مقدار آن به ۱۰۰ درصد می‌رسد. متاسفانه Reno Ace هرگز وارد بازار بین‌المللی نشد و طرفداران شرکت اوپو مجبور شدند برای استفاده از این سرعت شارژ تا عرضه سری Find X2 صبر کنند.

انتظار داریم گوشی Oppo Reno Ace 2 مجهز به جدیدترین چیپست پرچم‌دار موجود در بازار به همراه مشخصات خوب دیگری مانند رم LPDDR5 و حافظه UFS 3.0 باشد. امیدواریم این مرتبه اوپو آن را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهد.

منبع: gsmarena.com