مک مینی 2021: از شایعه به واقعیت می رسد؟

مک مینی 2021: از شایعه به واقعیت می رسد؟

امروز در مورد خبری از بلومبرگ صحبت می‌کنیم. نویسنده آن خبر مارک گورمن است. او می‌گوید: اپل در چند ماه آینده یک مک مینی را عرضه خواهد کرد.

دوست جدید خود را با نام مک مینی 2021 می‌شناسیم. گورمن یک روزنامه نگار معتبر حساب می‌شود. می‌توانیم روی حرف‌های او حساب کنیم.

بر اساس گفته‌های گورمن، مک جدید جمع و جور خواهد بود. با یک طراحی جدید و درگاه‌های بیش‌تر به استقبال مشتریان می‌آید.

از طرفی ما مک مینی M1 را به تازگی بررسی کرده‌ایم. یک رایانه کوچک که در فهرست بهترین‌ها جایگاه اول را دارد. یک مک مینی جدید در سالی که بهترین محصول بازار به نام شما است؟ منطقی به نظر نمی‌سد.

بر اساس آن خبر، تعداد درگاه‌های تاندربولت از عدد دو به چهار می‌رسد. در ادامه به گفته‌های جان پروسر می‌رسیم. فردی که در مورد محصولات آینده، نظرات دقیق دارد.

apple iphone logo 2

او می‌گوید: قسمت بالای مک مینی جدید از یک صفحه پلکسی گلس استفاده خواهد کرد. درگاه برق دستگاه به کمک آهنربا متصل خواهد شد. درست مانند: آی‌مک 2021.

زیر کاپوت این دستگاه، تراشه M1X قرار خواهد گرفت. تراشه‌ای که به نسبت تراشه M1 قدرت بیش‌تری به همراه دارد. همان تراشه‌ای که انتظار داریم در مک بوک پرو 2021 دیده شود.

البته که انتخاب این تراشه منطقی به حساب می‌آید. مک مینی برادر مک بوک‌ها است. یک مربع آلومینیومی با لوگو ساده اپل جذاب نیست؟ ما روند جعبه‌های جادویی اپل را دوست داشتیم.

از طرفی این محصول برای کاربرانی نیست که به چندین درگاه USB تایپ سی نیاز دارند. قبول می‌کنیم که قدرت بیش‌تر، بهتر است اما تا به امروز شکایتی از این دوست کوچک به گوش نرسیده.

Apple event iPhone 11 1

افرادی که به قدرت زیادی نیاز دارند، می‌توانند آی‌مک پرو یا دیگر رایانه‌های رومیزی را به خانه ببرند. ما حرکت اپل به سمت جلو را دوست داریم.

امیدواریم اپل در ادامه این حرکت، حاشیه مک بوک ایر را کم‌تر کند. حاشیه زیاد نمایشگر برای دنیای امروز نیست. دعا می‌کنیم مهندسان سیب گاز زده کمی صبر داشته باشند.

تجربه تراشه M2 در مک مینی آینده می‌تواند مشتریان زیادی را به این محصول نزدیک کند. یک محصول جدید که با مک بوک‌ها و آی‌مک تفاوت قابل توجهی داشته باشد.

مدت زیادی تا پاییز امسال باقی نمانده. شاید اخبار اشتباه به گوش‌های دوست معتبر ما، آقای گورمن رسیده باشد. در ماه‌های سرد سال اپل آتش بزرگی بر پا خواهد کرد.

آیفون 13 و اپل واچ 7 هیزم آن آتش بزرگ خواهند بود. شما در مورد محصولات اپل در آینده چطور فکر می‌کنید؟

منبع: tomsguide.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *