نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم: چطور رکوردها را بشکنیم!

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم: چطور رکوردها را بشکنیم!

آیا می‌خواهید نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم را بدانید؟ بله، از نظر گیم‌پلی پیچیده و چالش برانگیزي به پاي مجموعه بازي اساسينز كريد نمي‌رسد اما هک بازی مبتنی بر مرورگر چندین مزیت دارد.

اين بازی مخفي که در ابتدا برای سرگرم کردن کاربران كروم هنگام قطع اتصال اینترنت در رایانه یا گوشی همراه طراحی شده بود، اکنون می‌تواند در حالت آنلاین علاوه بر آفلاین اجرا شود.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، این بازي شامل هدایت کردن يك تیرانوسوروس رکس در یک چشم‌انداز اسکرول جانبی است. از موانع موجود در مسیر خود دوری کنید و دایناسور را تا آن‌جايي که ممکن است در حال دويدن نگه دارید تا به امتياز بالایی دست یابید و امتیاز قبلی خود را شکست دهید.

شاید بخواهيد بدانيد که هک بازی دایناسور گوگل کروم، این بازی ساده چطور است. اما فقط چند ترفند زیرکانه وجود دارد. می‌توانید كاري كنيد دایناسور آهسته‌تر یا سریع‌تر بدود، به پایین‌تر یا بالاتر بپرد و از همه بهتر اين‌ كه تي‌ركس را در برابر موانع سر راه خود شکست‌ناپذیر کنید.

در این مطلب نحوه استفاده از این ترفندهای مخفی و پایان ناپذیر كردن اين بازی دونده بی‌پایان كروم را توضیح خواهیم داد. اما اگر تابه‌حال اين بازي را انجام نداده‌ايد در ادامه ابتدا نکاتی از آن را به شما خواهیم گفت. قبل از شروع باید بگوییم هنوز کسی آخر بازی دایناسور گوگل کروم را ندیده است!

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم: نحوه انجام بازی

اگرچه می‌توانید منتظر بمانید تا آفلاین شوید و بعد بازی مخفی دایناسور كروم را انجام دهید اما می‌توانید همين الان آن را در مرورگر خود بدون نیاز به قطع اتصال اینترنت خود انجام دهید. در ادامه نحوه بازی را آموزش مي‌دهيم.

 1. chrome:dino را در نوار آدرس کروم تايپ كنيد و اینتر را فشار دهید. با این کار نمايي از يك دایناسور با دستور «Press space to play» نمایش داده می‌شود.

برای شروع بازی مخفی دایناسور، کلید فاصله را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. يك گیم‌پلی نمی‌تواند ساده‌تر باشد. همان‌طور که دایناسور از چشم‌انداز بیابانی می‌دود، برای پرش از روی کاکتوس‌ها، کلید فاصله یا کلید پیکان بالا را روی صفحه کلید خود فشار دهید. وقتی با یکی از كاكتوس‌ها برخورد كنيد، بازی تمام می‌شود.

بازی به‌طور پیوسته سریع‌تر می‌شود و کاکتوس‌های بزرگ‌تر و بيشتري را در راه شما قرار می‌دهد.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. هنگامی که به 500 امتیاز رسیدید، مانع ديگري به‌شکل پتروداکتیل‌ها پديدار مي‌شود كه به سمت شما پرواز مي‌كنند و با آن‌ها نيز نبايد برخورد كنيد.

با پرش از روی آن‌ها یا فشار دادن کلید پیکان رو به پایین از تماس با آن‌ها خودداری کنید.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. بازی دایناسور وقتی از 700 امتياز عبور می‌کنید به‌حالت تاریک (نماي سفید روي زمینه سیاه) می‌رود و سپس پس از 900 امتیاز به‌حالت استاندارد برمی‌گردد.

این اتفاق دوباره در 1,400 امتياز و هر مضرب بعدی 700 رخ می‌دهد.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. برای توقف موقت بازی ، کلید Alt را در صفحه کلید خود فشار دهید . همچنین می‌توانید F11 را برای توقف گیم پلی و تغییر حالت تمام صفحه فشار دهید. برای از سرگیری بازی روی صفحه خود کلیک کنید

نحوه هک بازی دایناسور كروم: ارتفاع و سرعت پرش را تغییر دهید

آیا می‌خواهید با هک بازی دایناسور گوگل کروم کاری کنید که بالاتر یا پایین‌تر پرش کند؟ یا كاري كنيد تي‌ركس با سرعت بیشتری شروع به دويدن کند تا اینکه به‌تدریج سرعت خود را افزایش دهد؟ پس این دو ترفند زیر را امتحان کنید.

 1. با بارگیری بازی دایناسور كروم در مرورگر خود، روی صفحه وب راست کلیک کرده و Inspect را انتخاب کنید تا پنل «Developer tools» باز شود.

از طرف دیگر مي‌توانيد کلیدهای ترکیبی کنترل + شیفت + I را در صفحه کلید خود فشار دهید یا روی دکمه منوی كروم کلیک کنید و «More tools»، سپس«Developer tools» را انتخاب کنید.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. روی تب Console در بالای پنل «Developer tools» کلیک کنید. برای تنظیم ارتفاع پرش دایناسور، کد زیر را تایپ کرده یا کپی کرده و در کادر متنی Console پيست کنید و Enter را فشار دهید.

Runner.instance_.tRex.setJumpVelocity(15)

برای افزایش یا کاهش ارتفاع پرش تي‌ركس می‌توانید قسمت «(15)» را به عددي بیشتر یا كمتر تغییر دهید.

8cbf40b4 8589 4d15 80e5 361f96b03e79

 1. برای تنظیم سرعت حرکت دایناسور، کد زیر را تایپ کرده یا کپی کرده و در کادر متنی Console پيست کنید و Enter را فشار دهید.

Runner.instance_.setSpeed(1000)

باز هم برای هک بازی دایناسور گوگل کروم می‌توانید «(1000)» را به یک مقدار عددی متفاوت براي سرعت بیشتر یا كمتر تغییر دهید.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم: چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. پنجره «Developer tools» را ببندید و دکمه فاصله را فشار دهید تا یک بازی جدید شروع شود. باید متوجه شتاب پرش و سرعت دویدن دايناسور شوید.

همچنین یک نوار لغزنده «Start slower» را در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد سرعت شروع را کنترل کنید.

8261c07f 2f17 4ebb 9d2a 0e7ce609917c

نحوه هک بازی دایناسور مخفی كروم: دایناسور را شکست‌ناپذیر کنید

اگر از زود تمام شدن بازي خود توسط کاکتوس‌ها و پتروداکتیل‌ها خسته شده‌اید، می‌توانید با استفاده از یک تقلب خود را در مقابل این موانع شکست‌ناپذیر کنید و دایناسورتان را برای همیشه در حال دويدن نگه دارید. این كار ممکن است بازي را بدون چالش کند اما به این معنی است که می‌توانید مدت زمان بیشتری بازی کنید. در ادامه نحوه اعمال هک را بررسي مي‌كنيم.

 1. همان‌طور که در قسمت قبل توضیح داده شد، با کلیک راست روی صفحه و انتخاب Inspect یا با استفاده از یکی از روش‌های دیگر، پنل «Developer tools» را باز کنید.
 2. دوباره روی تب Console در بالای پنل کلیک کنید. کد زیر را تایپ یا کپی کنید و در کادر متنی قرار دهید و اینتر را فشار دهید:

var original = Runner.prototype.gameOver

 1. اکنون، این کد را تایپ یا کپی کرده و در کادر متنی Console پيست كنيد و اینتر را فشار دهید:

Runner.prototype.gameOver = function (){}

اکنون عملکرد «Game over» در بازی غیرفعال می‌شود و عملا شکست‌ناپذیری دایناسور كروم را به همراه خواهد داشت و با این کار به هدف خود یعنی هک بازی دایناسور گوگل کروم در اندروید رسیدید.

73a38553 4fd2 4e50 bbb2 c53e5a84644d

 1. پنل «Developer tools» را ببندید و برای انجام یک بازی جدید، دکمه اسپیس را فشار دهید.

متوجه خواهید شد که تي‌ركس می‌تواند بدون کشته شدن مستقیم از ميان کاکتوس‌ها و پتروداکتیل‌ها عبور کند. در واقع می‌تواند برای همیشه بدود، در حالی که امتياز شما به بالاترین حد ممكن می‌رسد.

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

 1. پس از مدتی، شکست‌ناپذیری دايناسور می‌تواند کمی خسته‌کننده شود، بنابراین ممکن است بخواهید به یک بازی مناسب برگردید.

برای انجام این کار، دوباره Console را در پنل «Developer tools» باز کنید. کد زیر را تایپ یا کپی و پيست کرده و Enter را فشار دهید.

Runner.prototype.gameOver = original

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

یک بازی جدید را شروع کنید و خواهید دید که دایناسور کروم می‌تواند دوباره مانند اجدادش در 65 میلیون سال پیش توسط موانع کشته شود!

نحوه هک بازی دایناسور گوگل کروم چطور رکوردها را بشکنیم!

منبع: tomsguide.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *