اپل و کوله باری از محصولات: آیا در ماه سپتامبر شاهد برگزاری دو رویداد رونمایی خواهیم بود؟

اپل

همانطور که به خاطر دارید مسئولان اپل در ابتدای سال 2021 اعلام کردند که این شرکت قصد دارد محصولات متنوعی را در سال جاری میلادی معرفی کند و خط تولید خود را گسترش دهد. با این حال مسئولان اپل اشاره‌ای به ماهیت این محصولات نکردند. این موضوع باعث شد تا کنجکاوی بسیاری از کاربران و کارشناسان برانگیخته شود. تا به امروز گمانه‌زنی‌های متعددی در مورد محصولات آینده این کمپانی منتشر شده است که به آن‌ها پرداخته‌ایم.

کمپانی اپل در ماه آوریل اولین رویداد خود را در سال 2021 برگزار کرد که مهمان‌های اصلی این مراسم نسل جدید آی مک‌ها، برچسب ردیاب ایرتگ و آیپد پرو 2021 با پردازنده M1 بودند. پس از آن اپل در رویداد WWDC 2021 خود از نسل جدید سیستم عامل‌های iOS 15، iPadOS 15، watchOS 8 و macOS Monterey رونمایی کرد که می‌توانید تغییرات آن‌ها را مطالعه کنید.

حال به تازگی گزارش‌های جدیدی از منابع خبری به دست آمده که نشان می‌دهند اپل قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور از چندین محصول جدید رونمایی کند. با توجه به این موارد تصمیم گرفتیم در این خبر به بررسی این گزارشات بپردازیم. در ادامه با روکیدا همراه باشید:

f3a60f5f 9f44 30b1 b13f e1978727b784

همانطور که می‌دانید کمپانی اپل به صورت سنتی نسل جدید آیفون‌های خود را در ماه سپتامبر رونمایی می‌کند. با این حال در سال گذشته به دلیل مشکلات ناشی از فراگیری کرونا در جهان، عرضه خانواده آیفون 12 به ماه اکتبر موکول شد. کمپانی اپل برای پر کردن جای خالی خانواده آیفون 12 در ماه سپتامبر از اپل واچ 6، آیپد نسل 8 و آیپد ایر 4 رونمایی کرد.

با این حال با توجه به بهبود نسبی اوضاع جهان پس از اپیدمی کرونا انتظارها بر این بود که در سال جاری رونمایی از خانواده آیفون 13 در موعد همیشگی و در ماه سپتامبر رخ دهد.

کوله بار محصولات اپل برای ماه سپتامبر

حال به تازگی گزارشاتی از سوی منابع خبری به دست آمده که نشان می‌دهند، مسئولان اپل قصد دارند تا حداقل دو رویداد را در ماه سپتامبر برگزار کنند. هم‌اکنون محصولات زیادی نظیر اپل واچ 7، ایرپاد 3، آیپد مینی 6، نسل جدید مک بوک پرو با پردازنده M1X و نسل جدید مک مینی در صف رونمایی هستند. با توجه به این موارد برخی از کارشناسان اعلام کردند که کمپانی اپل قصد دارد تا در ماه سپتامبر رویدادهای فشرده‌ای را برای معرفی این محصولات برگزار کند.

4304345 original

با وجود این که برگزاری رویدادهای متعدد در ماه سپتامبر چندان با رویکرد اپل همخوانی ندارد و احتمال آن پایین است اما نمی‌توان گزارشات به دست آمده را نادیده گرفت. بدون شک مهم‌ترین محصولی که در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد خانواده آیفون 13 خواهد بود. با این حال به احتمال زیاد در کنار پرچمداران 2021 اپل محصولات دیگری نیز معرفی می‌شوند که در آینده خبرهای بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

در آینده با خبرهای بیشتر در خصوص رویدادهای اپل با شما همراه خواهیم بود.

منبع خبر: techradar.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *