اولین تصاویر واقعی گوشی P50 هوآوی در اینترنت منتشر شد

اولین تصاویر واقعی گوشی P50 هوآوی در اینترنت منتشر شد

در اواخر ژوئیه باید منتظر سری P50 هوآوی باشیم و شایعات اشاره می‌کنند این خانواده 3 عضو خواهد داشت. این شرکت قبلا دوربین این گوشی‌ها را تبلیغ کرده بود و حالا اولین تصویر زنده P50 را در زیر می‌توانید ببینید.

گوشی مورد نظر به یک رنگ صورتی درخشان در این تصویر نشان داده می‌شود که ظاهر حلقه دوتایی دوربین را نشان می‌دهد. در بالا 3 دوربین قرار دارند، در حالی که در پایین دوربین پریسکوپ دیده می‌شود.

گوشی Leitz Phone 1 لایکا ممکن است منحصر به بازار ژاپن معرفی شده باشد، اما ظاهرا همکاری این شرکت با هوآوی همان‌طور که قول داده شده بود، در سری P50 نیز ادامه خواهد داشت.

گوشی‌های P50 ممکن است یک رنگ و نام برند جذاب روی پنل پشتی داشته باشند، اما منبع این تصویر ادعا می‌کند چیپست آن‌ها فایوجی نخواهد بود.

کوآلکام گفته می‌شود تنها مدل LTE پلتفرم اسنپ‌دراگون 888 خود را در اختیار سری جدید پرچم‌دارهای هوآوی قرار داده است، در حالی که سایر آن‌ها مجهز به تراشه‌های 5 نانومتری کرین 9000 هستند.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *