آیفون 13: آیفون‌ های بزرگ تر یا ارزان تر؟

آیفون 13: آیفون‌ های بزرگ تر یا ارزان تر؟

بر اساس برخی شایعات، خانواده آیفون 13 شباهت زیادی به نسل امروز آیفون‌ها دارد. برخی دیگر از شایعات در مورد حذف آیفون مینی از خط تولید می‌گویند.

کو را می‌شناسید؟ او یکی از تحلیلگران بازار فناوری و افشاگران معتبر به حساب می‌آید. کو از بزرگ‌تر شدن نمایشگرها در آیفون 13 خبر می‌دهد.

در حال حاضر آیفون 12 مینی 5.4 اینچ است. آیفون 12 استاندارد کمی بزرگ‌تر و 6.1 اینچ ابعاد دارد. با پرداخت دلارهای بیش‌تر، می‌توانید نسخه پرو مکس را با ابعاد 6.7 اینچ تهیه کنید.

آیفون 13: آیفون‌ های بزرگ تر یا ارزان تر؟

آیفون 12 در زمین تلفن همراه بازی نمی‌کند. به او فبلت می‌گوییم. به تفاوت آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس نگاه کنید. این روند را در مورد آیفون‌های جدید خواهیم دید.

شایعاتی از اردوگاه سامسونگ به گوش می‌رسد. فکر می‌کنیم گلکسی اس 22 کمی ابعاد نمایشگر را تغییر دهد. سامسونگ نیز خانواده پرچمدار خود را در ابعاد مختلف عرضه می‌کند.

کارشناسان فکر می‌کنند که اپل یک تلفن همراه بزرگ 6.7 اینچی با قیمت ارزان خواهد داشت. این نسخه با قیمت کم‌تر از 900 دلار به فروش می‌رسد.

Screenshot 2021 06 15 025343

نسخه گران قیمت آیفون 13 پرو مکس احتمالا دوربین فوق عریض 48 مگاپیکسلی را به همراه می‌آورد. غیر منتظره نخواهد بود که اگر حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر را تجربه کنیم.

کو می‌گوید: اپل در کنار فناوری تشخیص چهره، دوست قدیمی خود یعنی تاچ آیدی را باز می‌گرداند. بعد از آیفون X بود که دیگر حسگر اثر انگشت را در آیفون‌ها نداشتیم.

شما در مورد نسخه ارزان آیفون پرو مکس چطور فکر می‌کنید؟

منبع: trustedreviews.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *