قیمت گلکسی بادز 2 سامسونگ چقدر خواهد بود؟

قیمت گلکسی بادز 2 سامسونگ چقدر خواهد بود؟ 5

ایربادهای گلکسی بادز 2 سامسونگ گفته می‌شود که ماه آگوست به بازار خواهند آمد و براساس جدیدترین گزارش‌ها قیمت آن‌ها بین 149 و 169 دلار خواهد بود تا از نظر قیمت بیشتر شبیه به نسل بعدی گلکسی بادز پلاس باشند تا گلکسی بادز پرو.

اگر به یاد داشته باشید گلکسی بادز پلاس با قیمت 149 دلار وارد بازار شدند، در حالی که گلکسی بادز پرو با قیمت 199 دلار معرفی شد.

قیمت گلکسی بادز 2 سامسونگ چقدر خواهد بود؟

قبلا تصویر رسانه‌ای گلکسی بادز 2 این محصول را به رنگ مشکی، بنفش، سبز و سفید نشان داده بودند (محفظه شارژ نیز سفید رنگ است).

خود این بادها طراحی شبیه به Galaxy Buds Pro دارند. به ادعای شایعات این محصول ویژگی قابلیت حذف فعال نویز را نخواهد داشت و به همین دلیل در مقایسه با مدل بادز پرو قیمت آن کمتر است.

هر باد یک باتری 60 میلی‌آمپر ساعت خواهد داشت و باتری محفظه شارژ 500 میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. سامسونگ ممکن است در ماه آگوست ایربادهای جدید خود را به همراه گلکسی زد فلیپ 3، زد فولد 3 و ساعت هوشمند جدید گلکسی واچ 4 معرفی کند.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *