دو گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 سامسونگ مجوز FCC را دریافت کردند

دو گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 سامسونگ مجوز FCC را دریافت کردند

دو گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 سامسونگ مجوز FCC را دریافت کردند که یکی از گام‌هایی نهایی پیش از عرضه این دستگاه‌ها به بازار است.

این اتفاق درست چندین روز پیش از رویداد مجازی MWC سامسونگ رخ داد است، گرچه ما احتمالا تا قبل از آگوست اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها جدا از تیزر تبلیغاتی نخواهیم داشت.

به‌هرحال مجوز FCC بخشی از شایعات مربوط به این دستگاه‌های تاشو را تایید می‌کند.

دو گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 سامسونگ مجوز FCC را دریافت کردند

گوشی گلکسی زد فولد 3 (با شماره مدل SM-F926U) از قلم اس پن پشتیبانی خواهد کرد، گرچه روی این گوشی جایگاه مخصوصی برای این قلم وجود ندارد.

اسناد FCC از القای مغاطیسی (که برای شارژ بی‌سیم استفاده می‌شود) حرف می‌زنند، بنابراین امکان دارد نسل جدید گلکسی فولد حداقل بتواند به‌عنوان مثال مانند تبلت گلکسی تب اس 7، قلم خود را به شکل مشابه شارژ کند.

این فولد جدید یقینا از سرعت شارژ بی‌سیم با سرعت 9 وات پشتیبانی خواهد کرد (که با پایه شارژ با شماره مدل EP-N5100 تست شده است). در بخش شارژ سیمی از یک شارژر 25 وات (EP-TA800) پشتیبانی می‌شود.

این دستگاه یک باتری 4275 میلی‌آمپر ساعت دارد که به دو سلول تقسیم شده است (2060 + 2215 میلی‌آمپر ساعت).

این گوشی از 5G پشتیبانی خواهد کرد از جمله شبکه‌های موج میلی‌متری در باندهای n260 و n261. زد فولد جدید همچنین از فناوری اولترا واید بند (UWB)، استاندارد جدید انتقال داده به‌صورت بی‌سیم پشتیبانی می‌کند که رقیب بلوتوث است و به‌عنوان در اسمارت تگ پلاس استفاده می‌شود (مدل غیر پلاس از Bluetooth LE استفاده می‌کند).

در مورد گوشی گلکسی زد فلیپ 3 (با شماره مدل SM-F711U) نیز باید بگوییم اشاره‌ای به قلم اس پن برای آن و همچنین UWB نشده است. گرچه، این گوشی نیز با پشتیبانی از شبکه‌های موج میلی‌متری و باندهای مشابه n260 و n261 فایوجی وارد بازار خواهد شد.

زد فولد 3 علاوه بر آن از سرعت شارژ بی‌سیم 9 وات پشتیبانی می‌کند، گرچه سرعت شارژ سیمی از 15 وات بیشتر نخواهد بود. باتری این تاشوی جذاب 3273 میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد.

مدیریت بخش نرم‌افزاری این گوشی‌های تاشو را به گفته کاربر معروف توئیتر Ice Universe رابط کاربری OneUI 3.1.1 برعهده دارد که در ادامه می‌گوید خبری از OneUI 3.5 نخواهد بود.

به گفته او سامسونگ مستقیما نسخه رابط کاربری خود را به 4.0 ارتقا می‌دهد که از ماه بعد ابتدا روی سری گلکسی اس تست خواهد شد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *