گوشی وان پلاس نورد ان 200 آپدیت یک نسل دیگر اندروید را دریافت خواهد کرد

گوشی وان پلاس نورد ان 200 آپدیت یک نسل دیگر اندروید را دریافت خواهد کرد

گوشی وان پلاس نورد ان 200 در وضعیت عجیبی فعلا قرار دارد، به‌نحوی که هفته گذشته به نوعی در سایت اپراتور تی موبایل معرفی شد اما در سایت خود وان پلاس خبری از آن نیست.

با این حال، این گوشی توسط این اپراتور از 25 ژوئن فروخته خواهد شد. همچنین ظاهرا این میان‌رده ممکن است در سایر فروشگاه‌های آمریکا پیش‌فروش شود و ما دقیقا نمی‌دانیم این گوشی چه زمانی به دست کاربران سایر کشورها خواهد رسید، البته اگر چنین اتفاقی افتد.

همه چیز در حال حاضر آشفته است. گرچه، اگر بیشتر نگران سیاست آپدیت وان پلاس برای گوشی جدید هستید، با توجه به سابقه بد سری نورد، حالا این غول چینی رسما اعلام کرده است گوشی نورد ان 200 تنها آپدیت یک نسخه جدید دیگر اندروید را دریافت خواهد کرد. همین.

گوشی وان پلاس نورد ان 200 آپدیت یک نسل دیگر اندروید را دریافت خواهد کرد

از آن‌جایی که این دستگاه با اندروید 11 به بازار عرضه می‌شود، احتمالا این خبر به این معنا است که در بازه‌ای از زمان به اندروید 12 آپدیت خواهد شد.

این سیاست شبیه به تصمیم وان پلاس برای دو گوشی وان پلاس نورد ان 10 و ان 100 است که پس از معرفی آن‌ها قول داد تنها یک آپدیت مهم دیگر اندروید را برایشان منتشر خواهد کرد.

گرچه مدل N200 در مقایسه با آن گوشی‌ها یک سال بیشتر بسته‌های امنیتی را دریافت می‌کند. این شرکت می‌گوید این به‌روزرسانی‌ها تا 3 سال برای N200 منتشر خواهند شد، گرچه هر چند وقت یکبار مشخص نیست.

ما تقریبا مطمئن هستیم تاریخ انتشار ماهیانه نخواهد بود، احتمالا هر دو یا سه ماه یک مرتبه معقول‌ترین انتظار باشد.

شاید قیمت 239 دلار گوشی وان پلاس ان 200 اگر چشمتان را گرفته است، راحت‌تر اجازه دهد این مسائل را هضم کنید.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *