ریلمی تایید کرد به‌زودی باید منتظر گوشی X7 Max 5G باشیم

ریلمی تایید کرد به‌زودی باید منتظر گوشی X7 Max 5G باشیم

ریلمی مدتی است خبر می‌دهد باید منتظر یک گوشی هوشمند مجهز به چیپست دایمنسیتی 1200 باشیم و امروز این شرکت تایید کرد دستگاه مورد نظر Realme X7 Max 5G خواهد بود.

Madhav Sheth  مدیر رشد اجرایی شعب اروپا و هند این شرکت در اکانت توئیتر خود تبلیغی از این دستگاه را منتشر کرده است و در سایت ریلمی صفحه فرود رسمی به این گوشی اختصاص داده شده (در اسم لینک آن به X7 Max 5G اشاره شده است) که تولید مدل ریلمی ایکس 7 مکس فایوجی را تایید می‌کند.

با نگاه به طراحی پنل پشتی این گوشی، چندین شباعت با مدل ریلمی جی تی نئو دیده می‌شود که در ماه مارس در چین رونمایی شد.

اگر با همان دستگاه اما با نام متفاوت روبرو باشیم، باید مشخصات گوشی ریلمی ایکس 7 مکس فایوجی را یک نمایشگر 6.43 اینچی آمولد با نرخ تازه‌سازی تصویر 120 هرتز، دوربین اصلی 64 مگاپیکسل و باتری 4500 میلی‌آمپر ساعت با سرعت شارژ سیمی 50 وات بدانیم.

ریلمی تایید کرد به‌زودی باید منتظر گوشی X7 Max 5G باشیم

همچنین اوایل ماه جاری تصویر جعبه فروش این گوشی به بیرون درز کرده بود که استفاده از نمایشگر آمولد 120 هرتز و چیپست دایمنسیتی 1200 را نشان می‌داد.

گوشی مورد نظر انتظار داشتیم 4 می رونمایی شود، ولی موج دوم کووید 19 هند را نابود کرد تا ریلمی مجبور به تعویق انداختن رونمایی از این گوشی شود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *