ریلمی برند گجت خانه هوشمند خود را 25 می معرفی خواهد کرد

ریلمی برند گجت خانه هوشمند خود را 25 می معرفی خواهد کرد

بخش TechLife ریلمی تمرکز خود را روی ساخت دستگاه‌های AIoT گذاشته و همان‌طور که قبلا گزارش دادیم سرانجام زیر برند خود به اسم «D» را معرفی کرد. تمرکز این برند جدید روی انواع گسترده‌ای از دستگاه‌های خانه هوشمند خواهد بود.

ریلمی 3 شنبه در 25 می جاری میزبان رویدادی خواهد بود که در آن اولین مجموعه محصولات با برند D معرفی خواهند شد.

ریلمی برند گجت خانه هوشمند خود را 25 می معرفی خواهد کرد

ریلمی در کنار این خبر همچنین گفته است قصد دارد با همکاران مبتکر همکاری کند تا به این شرکت در خلق مشترک محصولات جدید اسمارت هوم کمک کنند.

هدف ساخت محصولاتی با عرضه تقاضا بالا و زبان طراحی، کیفیت و تجربه یکپارچه است. ریلمی در اختیار این شرکت‌ها بخش توسعه و تحقیق، زنجیره تامین و تضمین کیفیت خود را قرار می‌دهد.

Madhav Sheth مدیر عامل شرکت ریلمی در هند در توئیتر گفته است «ما فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم که برند D چند روز دیگر رسمی خواهد شد و اولین برند در اکوسیستم TechLife ما خواهد بود. ما مطمئن هستیم این برند مورد استقبال و علاقه افراد زیادی قرار خواهد گرفت، زمانی که آن‌ها مجموعه محصولات متنوع، جدید، متفاوت و هیجان‌انگیز TechLife را تجربه کنند.»

انتظار داریم طی روزهای آینده اخبار بیشتری در اکانت ریسمی TechLife ریلمی در توئیتر منتشر شود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *