گوشی Sony Xperia Ace 2 در کنسول گوگل پلی رویت شد

گوشی Sony Xperia Ace 2 در کنسول گوگل پلی رویت شد

گوشی Xperia Ace 2 سونی نسل بعدی گوشی هوشمند با طراحی جمع‌وجوری است که منحصر به بازار ژاپن بود. این گوشی در کنسول گوگل پلی رویت شده است و مشخصات احتمالی آن توی ذوق ما زد؛ یعنی استفاده از یک چیپست نسبتا متوسط مدیاتک و دقت نه چندان خوب نمایشگر.

گوشی Sony Xperia Ace 2 در کنسول گوگل پلی رویت شد

گوشی هوشمند با شماره مدل SO-41B که تایید شده است به اسم Xperia Ace II فروخته خواهد شد، از چیپست MT6765 مدیاتک که پلتفرم هلیو P35 این شرکت باشد (بدون پشتیبانی از فایو جی) استفاده می‌کند.

رم 4 گیگابایت است، گرچه احتمال تولید یک مدل با رم بیشتر نیز وجود دارد. دقت نمایشگر 1496 در 720 پیکسل با نسبت تصویر کشیده‌تر 19:9 است و بالای نمایشگر داخل بریدگی قطره‌ای شکل آن دوربین جلو قرار می‌گیرد.

همه چیز گیج‌کننده است چون نسل ابتدایی Xperia Ace یک پنل نمایش 5 اینچی با دقت فول اچ‌دی پلاس داشت. با رونمایی از این گوشی که با توجه به این اخبار نباید خیلی دور باشد، بیشتر از صحت آن‌ها مطمئن خواهیم شد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *