ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

رویداد Unpacked بعدی سامسونگ واقعا بزرگ خواهد بود. جدا از معرفی نسل جدید گوشی‌های هوشمند گلکسی زد فولد، گلکسی زد فلیپ و شاید حتی گلکسی اس 21 اف ای، این شرکت قصد دارد نه یکی بلکه دو ساعت هوشمند جدید را هر کدام به دو اندازه مختلف، معرفی کند.

صحبت ما در مورد گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ اکتیو 4 است. هر دو از سیستم عامل Wear OS گوگل استفاده می‌کنند که یک تغییر نادر اما بزرگ در استراتژی این شرکت کره‌ای است.

چون طی سال‌های گذشته سامسونگ برای گجت‌های پوشیدنی‌اش از سیستم عامل تایزن خود استفاده کرده بود.

ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

مشکل تایزن پشتیبانی نکردن از اپلیکیشن‌های متفرقه بود که ظاهرا سامسونگ را وارد به همکاری مجدد با گوگل کرده است. امیدواریم این همکاری به‌نوعی به معنای عمر باتری بهتری باشد که معمولا ساعت‌های هوشمند با Wear OS مشهور به آن هستند.

ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 به دو اندازه 42 و 46 میلی‌متری وارد بازار خواهد شد، در حالی که اندازه ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 40 و 42 میلی‌متری خواهد بود.

مدل ابتدایی یک «طراحی شبیه به ساعت‌های معمولی» دارد، در حالی طراحی مدل دوم «ساده و غیر رسمی» خواهد بود.

هیچ‌کدام از این دو دستگاه ویژگی شایعه شده اندازه‌گیری قند خون را دارند. این ویژگی همچنین هنوز مشخص نیست به گجت‌های پوشیدنی آینده سامسونگ اضافه شود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *