چگونه بازدید اینستاگرام بیشتری بدست آوریم؟

instagram drive traffic how to 1200

آیا می‌خواهید بازدید بیشتری از اینستاگرام به سایت خود منتقل کنید؟
آیا از همه‌ی گزینه‌های موجود در اینستاگرام استفاده می‌کنید؟

در این مقاله، چهار مکان برای قرار دادن لینک‌های خود در اینستاگرام و نکات و راه‌کارهای حرفه ای برای بهینه سازی لینک‌های خود برای کلیک کشف خواهید کرد. همچنین یک ترفند ارزشمند برای حل مسائل لینک در بیو و راه‌حلی خواهید یافت که به شما امکان می‌دهد به راحتی بازدید اینستاگرام خود را مجدد هدف گیری کنید.
برای اینکه بدانید چگونه می‌توانید از اینستاگرام بازدید بیشتری داشته باشید، و برای یک بررسی سریع و همه جانبه مقاله‌ی زیر را بخوانید یا این فیلم را تماشا
کنید:

شماره یک: لینک‌هایی را به توضیحات IGTV خود اضافه کنید

ابتدا با IGTV شروع می‌کنیم زیرا هر حساب اینستاگرام می‌تواند لینکی به توضیحات ویدیوی IGTV خود اضافه کند که کاملاً قابل کلیک است. اگر افرادی هستند که ویدیوهای IGTV شما را دنبال می‌کنند، می‌توانید یک فراخوان (CTA) برای باز کردن توضیحات ویدیو را در آن بگنجانید تا بر روی آن لینک کلیک کنند. این یک روش سریع و آسان برای همه است تا بازدید را از اینستاگرام هدایت کنند.
link in igtv description

شماره دو: لینک‌ها را به پیام‌های مستقیم اینستاگرام اضافه کنید

ویژگی دیگری که هر حسابی می‌تواند از آن استفاده کند پیام‌های مستقیم (DM) است. می‌توانید لینکی را در هر مکالمه‌ی پیام مستقیم قرار دهید و این یک ابر اتصال تمام عیار است. این کار به اشتراک گذاشتن لینک با افراد در اینستاگرام را آسان می‌کند.
share link in instagram dm

شماره سه: لینک‌ها را به استوری‌های اینستاگرام اضافه کنید

برای استوری‌های اینستاگرام، احتمالاً با ویژگی پیمایش به بالا برای لینک‌ها آشنا هستید. اکنون، فقط حساب‌های تجاری و حساب‌های سازندگان با بیش از 10،000 دنبال کننده و حساب‌های تأیید شده می‌توانند لینکی را در استوری‌های اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند.
add swipe up link in instagram stories
اگر در هیچ یک از این دسته‌ها قرار نمی‌گیرید، همچنان می‌توانید یک لینک کشویی به بالا به ویدیوی IGTV خود اضافه کنید. این کار چند مرحله‌ی اضافی طول می‌کشد، اما شما می‌توانید بازدید را از استوری خود به ویدیوی IGTV خود هدایت کنید و یک فراخوان در ویدیو داشته باشید که به بینندگان می‌گوید روی لینک موجود در توضیحات کلیک کنند.
add swipe up link to igtv in instagram stories
در بازگشت به مبحث پیام‌های مستقیم، می‌توانید فراخوانی که می‌گوید: “اگر لینک را می‌خواهید، به این استوری پاسخ دهید و من آن را برای شما ارسال می‌کنم.” را در استوری خود بگنجانید. شما در آن استوری تعدادی تعامل فعال ایجاد خواهید کرد، که از نظر الگوریتمی سودمند است. و اکنون در حال مکالمه شخصی با مخاطبان خود هستید، جایی که آن‌ها از شما دعوت کردند برای آن‌ها لینک ارسال کنید.
add cta to reply to instagram story
نکته‌ی حرفه ای: از استیکر پیام‌های مستقیم استفاده کنید تا پیام رسانی به شما برای افراد آسان باشد.
instagram stories dm me sticker
همچنین می‌توانید از لینک موجود در بیوی خود با استوری‌های اینستاگرام خود بهره‌مند شوید. برای انجام این کار، یک فراخوان در متن یا ویدیویی که می‌گوید: “روی لینک موجود در بیو کلیک کنید” قرار دهید تا دنبال کنندگان شما بدانند که باید به نمایه‌ی شما بروند و روی لینک آنجا کلیک کنند.
نکته‌ی حرفه ای: برای ساده تر کردن این مورد برای مخاطبان خود، خود را در یک جعبه‌ی متن که یک لینک مستقیم به نمایه‌ی شما ایجاد می‌کند، منشن کنید. سپس GIF یا جعبه‌ی نوشتاری “اینجا را کلیک کنید” یا جعبه متن را در بالای نام کاربری خود اضافه کنید، آن را در پشت استیکری که به وضوح می‌گوید “اینجا کلیک را کنید” پنهان کنید‌. وقتی کسی روی آن استیکر کلیک کند، مستقیماً به نمایه‌ی شما منتقل می‌شود و در آنجا می‌تواند روی لینک موجود در بیوی شما کلیک کند.
hide at mention behind text box in instagram story

شماره چهار: لینکی را به بیوی خود اضافه کنید

تاکتیک “لینک در بیو” با ارسال مطالب در فید اینستاگرام شروع شد، زمانی که بیو تنها جایی بود که می‌توانستید لینکی را در اینستاگرام خود قرار دهید.
خواهید دید که افراد جمله‌های ساده ای برای “کلیک روی لینک در بیو” در کپشن‌های پست خبرمایه‌ی خود قرار داده اند. این متداول ترین روش فراخوان و شناخته شده ترین راه برای ایجاد بازدید در اینستاگرام است.
اما، البته، شما فقط آن یک لینک را در بیو دارید. اگرچه می‌توانید آن را به دفعات دلخواه تغییر دهید، اما ممکن است خسته کننده باشد. و اگر مرتباً با فراخوان ارسال پیام می‌کنید تا روی پیوند موجود در مقاله کلیک کنند، ممکن است مخاطبان شما یک پست قدیمی را ببینند و به بیوی شما بروند، تا فقط لینک جدیدی را پیدا ‌کنند که مربوط به پستی نباشد که تازه در فید مشاهده کرده اند.
سال‌ها پیش، تعدادی ابزار برای حل چالش لینک واحد در بیو وارد بازار شدند. این ابزارهای شخص ثالث به شما این امکان را می‌دهد که اساساً یک صفحه‌ی فرود با چندین پیوند روی آن ایجاد کنید. در حالی که استفاده از این ابزارها می‌تواند راحت باشد، چرا وقتی می‌توانید همه‌ی بازدیدهایی را که به سختی به دست آورده اید برای خود نگه دارید، می‌خواهید آن را به ابزار شخص ثالث بفرستید؟

ترفند: هدف گیری مجدد بازدید لینک بیو

نکته‌ی حرفه ای: روش حل مسئله‌ی لینک در بیو ساده است: کافی است فقط یک صفحه‌ی فرود اختصاصی در سایت خود ایجاد کنید. دسترسی و خواندن این صفحه در یک گوشی تلفن همراه باید آسان باشد و از طراحی تمیز و بدون پنجره‌های بازشو یا نوار کناری برخوردار باشد.
landing page for instagram bio link
در حالت ایده آل، لیست لینک‌های خود را به تعدادی انگشت شمار نگه دارید که کاربران نیازی به پیمایش زیاد نداشته باشند. ممکن است یک گزینه برای صفحه‌ی وبلاگ خود داشته باشید، یکی برای کانال یوتیوب یا صفحه‌ی فیسبوک، دیگری برای لیست خدمات یا چند گزینه برای خطوط تولید خود (نه لزوماً موارد منفرد، بلکه انواع کالاهایی که می‌فروشید).

هنگامی که این صفحه را تنظیم کردید، مجبور نیستید که اغلب آن را تغییر دهید – فقط اگر چیزی را در اینستاگرام تبلیغ می‌کنید آن را اضافه یا به روز کنید.
شاید از خود بپرسید که چرا می‌خواهید این کار را انجام دهید؟ زیرا شما مالک کل آن بازدید خواهید بود. می‌توانید ببینید که هر بازدید کننده از آن صفحه‌ی فرود به کجا می‌رود. اگر تجزیه و تحلیل گوگل خود را مرور کنید، می‌توانید ببینید که کدام صفحه از آن صفحه‌ی فرود بیشترین بازدید را دارد. همچنین می‌توانید اطلاعاتی درباره رفتارهای مخاطب و حتی اطلاعاتی درباره‌ی تبدیل مشتریان از آن صفحه دریافت کنید.
همچنین می‌توانید پیکسل فیسبوک خود را اضافه کرده و هدف گذاری مجددی برای تبلیغات اینستاگرام یا فیسبوک را برای آن مخاطب تنظیم کنید، مخاطبی که می‌دانید از اینستاگرام به صفحه‌ی فرود شما آمده است.‌‌ و بهترین قسمت این کار این است که رایگان است.

نتیجه

اگر از محدودیت‌های اشتراک گذاری لینک‌های اینستاگرام ناامید شده اید، تنها نیستید. اجرای سایت از سیستم عامل می‌تواند چالش برانگیز باشد، مگر اینکه بیش از 10،000 دنبال کننده داشته باشید یا مدام لینک بیوی خود را عوض کنید.
اما روش‌های خلاقانه ای وجود دارد که شما می‌توانید به راحتی از طریق اینستاگرام کلیک‌های وب سایت را انجام دهید. استفاده از تاکتیک‌های به اشتراک گذاری لینک در بالا – از بیوگرافی اینستاگرام خود گرفته تا قالب‌های محتوایی مانند استوری‌ها و IGTV – می‌تواند به شما کمک کند تا به طور موثر بازدید اینستاگرام را هدایت کنید.

شما چه فکر می‌کنید؟ کدام یک از این تاکتیک‌ها را امتحان خواهید کرد؟ آیا راهنمایی شخصی برای مدیریت موثر بازدید در اینستاگرام دارید؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *