افشاگری اخیر اپل واچ 7 یک بروزرسانی مهم در تناسب اندام را نشان داد

yaz7zrEWjquwNYTry95tSZ 1200 80

اپل واچ بعدی می‌تواند بیشتر از سایر سری‌ها سازگار با شنا باشد.
اپل واچ 7، ساعت هوشمند نسل بعدی اپل، شاید از تکرارهای قبلی با آب سازگارتر باشد. گزارش شده است که این شرکت در حال به روز رسانی ویژگی‌های ردیابی شنای گجت پوشیدنی پیش از تاریخ پیش بینی شده‌ی عرضه‌ی آن در اواخر سال جاری است.
به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل “در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید ردیابی شنا برای ساعت اپل است.” گورمن هیچ جزئیاتی در مورد چگونگی ارتقاء ویژگی‌های جدید در قابلیت ردیابی شنای اپل واچ سری 6 ارائه نداد.
در حقیقت، این اطلاعات محرمانه کمابیش یک پاورقی در گزارشی است که شایعات مربوط به یک اپل واچ 7 ضد ضربه را افشا می‌کند. ماه گذشته، افرادی که از این پروژه مطلع بودند به بلومبرگ گفتند که یک ساعت هوشمند کاوشگر اپل برای کاربران گارمین عرضه می‌شود. ممکن است این مدل مناسب ورزش‌های فضای باز، نمای بیرونی کائوچویی داشته باشد که محافظت بیشتری از مواردی همچون آلومینیوم، تیتانیوم و فولاد ضد زنگ دارد.
این نسخه به تنهایی می‌تواند از ویژگی‌های پیشرفته‌ی ردیابی شنا پشتیبانی کند. در حالی که اپل واچ کنونی دارای درجه‌ی مقاومت در برابر فشار آب پنج است (برای شنا تا عمق 50 متر/ 164 فوت ضد آب)، پوشیدنی‌های ضد آب بیشتری در دسترس هستند. به عنوان مثال آمازفیت تی رکس پرو و گارمین اندورو هر دو دارای درجه‌ی مقاومت در برابر فشار آب ده (تا عمق 100 متر) هستند.
بهترین ساعت‌های ورزشی علاوه بر مقاومت بهتر در برابر آب، دارای درجه‌ی مقاومت استاندارد نظامی برای دما و مقاومت در برابر خراش نیز هستند.
البته، ویژگی‌های ردیابی شنا می‌توانند مستقل از این اپل واچ به اصطلاح ضد ضربه باشند. در عوض، بروزرسانی بعدی نرم افزار واچ او اس یا حسگر اضافه شده در پرچمدار اپل واچ 7 می‌تواند ردیابی شنا را بهبود بخشد.

ارتقاء ردیابی شنا نیز ممکن است به هیچ وجه انجام نشود. گورمن معمولاً یک منبع قابل اعتماد برای شایعات اپل است، اما اطلاعات محرمانه درباره‌ی ساعت هوشمند آینده این شرکت بسیار کم شده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که اطلاعات اندکی که شنیده ایم دقیق باشد.
با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی اپل واچ 7، می‌توانیم شاهد نشت‌های معتبرتری باشیم. احتمالاً بهترین نسخه‌ی اپل واچ تا به الان، اواخر تابستان یا اوایل پاییز وارد بازار می‌شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *