کلاب هاوس بزودی به اندروید می‌رسد؟

mjiGnKnyjakGrRNbKRLprm 1200 80
کلاب هاوس در راه اندروید

انتظارات برای نسخه اندوید کلاب هاوس رو به پایان است. بنظر تاریخی دقیق برای انتشار این نسخه ارائه شده است. کلاب هاوس رسانه‌ی اجتماعی نو با ایده برقراری ارتباط صوتی بسیار موفق بود.

کلاب هاوس

با استفاده از این برنامه به سادگی می‌توانید در موضوعات مختلفی حضور صوتی داشته باشید. با افراد مشهور ارتباط مستقیم بگیرید و سوالات خود را از آنان بپرسید. اما نکته این است که کلاب هاوس همچنان فقط برای آیفون و آی او اس در دسترس است. در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید تا زمان عرضه نسخه اندروید کلاب هاوس و اخبار مربوط به آن را بررسی کنیم.

کلاب هاوس

زمان عرضه کلاب هاوس اندروید چه تاریخی است؟

رسانه اجتماعی صوتی کلاب هاوس به سرعت محبوب شد. این قابلیت در دسترس میلیون‌ها کاربر آیفون که با دریافت دعوت‌نامه امکان عضویت در این مجموعه را داشتند قرار گرفت. اما کاربران اندرویدی همچنان منتظرند! با گزارشات در دسترس مشخص شده است تا همین تابستان، نسخه اندروید کلاب هاوس در دسترس قرار خواهد گرفت.

کلاب هاوس

قرار است تا در اوایل تابستان 2021 نسخه‌ای بتا از کلاب هاوس برای استفاده کاربران اندروید منتشر شود. نهیاتا خبرها نشان دهنده برزورسانی‌هایی متنوع تا اواخر تابستان برای نسخه اندروید کلاب هاوس هستند. برخی منابع خبری غیر رسمی نیز عنوان کردند که در هفته‌های آتی این سرویس راه‌اندازی خواهد شد.

کلاب هاوس

منبع:  techradar.com

آواتار امیر بلادی

توسط امیر بلادی

امیر بلادی نویسنده و خبرنگار مجله اینترنتی روکیدا، بیولوژیست،مترجم محتوی، فعالیت تخصصی در نقد و بررسی فیلم و سریال، صدا بردار،تنظیم کننده،تخصص در زمینه موسیقی و 7 ساز،دارای استدیو صدا، دوبلاژ ، تهیه کننده محتوی و مقالات،مترجم شنیداری و تخصصی، در روکیدا با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *