رویداد نوآوری دوربین ریلمی به صورت زنده برگزار شد

gsmarena 001 8 1

مادو شث مدیر عامل شرکت ریلمی، چند روز پیش ورود دوربین‌های 108مگاپیکسلی را به مجموعه گوشی‌های هوشمند این شرکت تایید کرده و زمان یک رویداد کامل را اعلام کرد این رویداد همراه با جزئیاتی بود که در آن به صورت مستقیم اطلاعاتی از این محصول در اختیار کاربران قرار گرفت. این رویداد در یوتوب پخش شد، بسیاری از سایت‌ها آن را پوشش دادند و شروع آن از ساعت 9:30 صبح به وقت گرینویچ اعلام شده بود.

اخباری که قبل از برگزاری این مراسم پخش شده بود پیش بینی کرده بودند که این رویداد فرصتی برای معرفی سری ریلمی 8 باشد که اولین بار با امکانات جدید عرضه می‌شود. در ماه ژوئن سال 2019 و در آستانه ورود سری 5 ریلمی، ما شاهد رویداد مشابهی درباره فناوری دوربین 64 مگاپیکسلی بودیم.

رویداد نوآوری دوربین ریلمی

شث قبلا در توییتر گفته بود که درباره چگونه دستیابی به این موفقیت بیشتر به ما خواهد گفت، بنابراین خبرگزاری‌ها حدس زده بودند این رونمایی رسمی ریلمی 8 نیست.

این شرکت «رویداد نوآوری دوربین» را برگزار کرد و نخستین دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی توسط آن‌ها معرفی شد. بر اساس گزارش سایت‌های معتبر، این شرکت دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در سری ریلمی 8 استفاده می‌کند.

اطلاعات دیگر این است که حسگری که این برند از آن استفاده می‌کند، ایزوسل HM2 نام دارد که بزرگ‌نمایی سه برابری بدون افت کیفیت دارد.

منبع: gsmarena.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در عمومی
آواتار فاطمه شیردل

توسط فاطمه شیردل

نویسنده و مترجم با پنج سال سابقه کار حرفه‌ای! عاشق یادگیری و نویسندگی...

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *