نرخ نمونه‌گیری لمس گوشی رد مجیک 6 چقدر است؟

نرخ نمونه‌گیری لمس گوشی رد مجیک 6 چقدر است؟

رد مجیک که زیر برند شرکت نوبیا تکنولوژی با تمرکز روی حوزه گیمینک است، خود را آماده می‌کند تا در 4 مارس گوشی رد مجیک 6 را معرفی کند.

زودتر از این موعد، شرکت مورد نظر قابلیت‌های این گوشی را رسما تبلیغ کرده است. مدیرعامل این شرکت بخشی از مشخصات این گوشی را فاش کرده است که به شرح زیر هستند.

مشخصات گوشی رد مجیک 6

ابتدا و مهم‌تر از هر چیزی، گوشی RedMagic 6 اولین گوشی هوشمند دنیا با یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر 160 هرتز است. این پنل نمایش همچنین از نرخ نمونه‌گیری لمس 500 هرتز برای تک انگشت و تا 360 هرتز برای چندین انگشت پشتیبانی خواهد کرد.

دستگاه مورد نظر همچنین به عنوان یک گوشی گیمینگ دکمه‌های شانه‌ای خواهد داشت. این دکمه‌ها گفته می‌شود نرخ نمونه‌گیری لمس 400 هرتز دارند.

برای پایین نگه داشتن دمای گوشی نیز از یک سیستم خنک‌کننده مایع و هوایی استفاده شده است. از طرف دیگر گوشی رد مجیک 6 مانند هر گوشی ممتاز اندرویدی در سال 2021، مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 888 است.

باتری 4500 میلی‌آمپر ساعت این گوشی از سرعت شارژ 120 وات نیز پشتیبانی خواهد کرد که به ادعای این شرکت استاندارد 120 وات این شرکت سرعت بیشتری از رقبا دارد.

در پایان باید بگوییم بخش نرم‌افزاری این گوشی به لطف همکاری این برند با شرکت تنسنت گیمز بهینه‌سازی‌ها و تغییراتی برای اجرای بازی‌های محبوب خواهد داشت.

منبع: gizmochina.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *