آیفون 13 چه‌گونه می‌تواند رکورد فروش آیفون 12 را حفظ کند؟

iPhone 12 layout
پیش‌بینی حفظ رکورد فروش آیفون 12 توسط آیفون 13

فروش شگفت‌انگیز شرکت اپل با آیفون 12 رکوردی بی‌نظیر را به ثبت رسانده است. با آنالیزهای صورت گرفته توسط WedBush پیش‌بینی می‌شود آیفون 13 توانایی حفظ یا شکست این رکورد را دارد. بنظر می‌رسد یکتازی آیفون 12 در سال جدید با ارتقا به آیفون 13 ادامه داشته باشد. در ادامه مطلب با روکیدا همراه باشید تا دلایل این موضوع را بررسی کنیم.

آیفون 13 و حفظ رکورد آیفون 12

دلایل اطمینان از حفظ رکورد فروش آیفون 12 توسط آیفون 13 چیست؟

بر اساس یاداشتی که از آنالیزها منتشر شده است پیش‌بینی شده تا رکورد فروش آیفون 13 حدود 25 درصد فراتر از آیفون 12 خواهد بود. این رقم قبلا برای آیفون 12 فروش 80 ملیون نسخه پیش‌بینی شده بود، در نتیجه برای آیفون 13 حداقل فروش 100 ملیون نسخه پیش‌بینی می‌شود(با توجه به شرایطی که ویروس کرونا در حال حاضر ایجاد کرده است).

آیفون 13

آیفون 13: پیشرفت قابل توجه و ثبت رکوردی شگفت‌انگیز دیگر در راه است!

با توجه به آمار و مشخصات ذکر شده شکستن رکورد فروش اپل توسط آیفون 13 باری دیگر منطقی بنظر می‌رسد. افزایش و پیشرفت فناوری 5G نیز بر اعتمادبه‌نفس اپل افزوده است. چرا که در زمینه 5G با آیفون 13 منتظر قدرت‌نمایی است!

با شروع واکسیناسیون سراسری ویروس کرونا، حتی پیش‌بینی می‌شود تا سال 2022 این ارقام بسیار بالاتر هم بروند و کمپانی اپل یکتار باقی بماند.

آیفون 13 و پیش‌بینی فروش آن

ظرفیت ذخیره‌سازی 1 ترابایتی آیفون 13 در حقیقت دوبرابر ظرفیت 512 گیگابایتی آیفون 12 است. همچنین گزارش‌ها نشان دهنده وجود سنسور LiDar در آیفون 13 هستند که فقط در نسخه آیفون 12 پرو دیده بودیم.

پیش‌بینی فروش آیفون 13

با توجه به شرایط فعلی شرکت اپل اگر بخواهیم فروش آیفون 13 را پیش‌بینی کنیم ابتدا میزان نسخه تولیدی این شرکت را بررسی می‌کنیم. پیش‌بینی می‌شود اپل درحال ساخت 56 تا 62 ملیون نسخه از آیفون 13 است و این مقدار از ادعای آن‌ها که رقمی بین 60 تا 70 ملیون نسخه بود کمتر است. با توجه به این آمار در دوره سه ماهه ژوئن پیش‌بینی تولید 40 ملیون نسخه منطقی بنظر می‌رسد. باتوجه به این آمار پیش‌بینی می‌شود تا اپل با فروش 240 ملیون نسخه از آیفون 13 سال 2021 را به پایان برساند.

آیفون 13 و ثبت رکوردی دیگر

تصور می‌شود آیفون 13 بتواند به رکورد 250 ملیونی برسد و این یعنی کست رکورد 231 ملیونی آیفون در سال 2015 برای نسخه آیفون 6. از آن زمان تا الان هیچ گوشی از شرکت اپل با این میزان قدرت ظاهر نشده است. اکنون با توجه به آمار و آنالیزها بنظر می‌رسد آیفون 13 آماده است!

اپل آیفون

آیفون 12 انقلاب اپل را دوباره زنده کرد!

باتوجه به اشباع شدن بازار گوشی‌های هوشمند و تنوع فوق‌العاده زیاد و قدرت‌مند شدن روز افزون رقبا باید گفت این رکورد برای اپل بسیار شگفت‌انگیز است. باید بخاطر داشت که ورود آیفون 12 انقلابی مجدد در شرکت اپل ایجاد کرد و غول پرچم‌دار اپل راه را برای فرزندان بعدی آیفون باز کرده است!

منبع: makeuseof.com

 

آواتار امیر بلادی

توسط امیر بلادی

امیر بلادی نویسنده و خبرنگار مجله اینترنتی روکیدا، بیولوژیست،مترجم محتوی، فعالیت تخصصی در نقد و بررسی فیلم و سریال، صدا بردار،تنظیم کننده،تخصص در زمینه موسیقی و 7 ساز،دارای استدیو صدا، دوبلاژ ، تهیه کننده محتوی و مقالات،مترجم شنیداری و تخصصی، در روکیدا با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *