ادیوری، راه مقابله با تقلب در نصب برنامه‌ها

ادیوری، راه مقابله با تقلب در نصب برنامه‌ها

با همه‌گیر شدن استفاده از گوشی‌های تلفن هوشمند، بخش زیادی از زندگی ما تحت تاثیر این ابزارهای نوظهور قرار گرفت. این تلفن‌های هوشمند کارهای روزمره را برای ما ساده‌تر کرده‌اند.  بسیاری از کارهایی که پیش از این به صورت حضوری و با مراجعه‌ به مکان‌های فیزیکی انجام می‌شد، اکنون با استفاده از اپلیکیشن‌هایی که روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شوند انجام می‌پذیرد. اپلیکیشن‌ها خیلی زود جای خود را در زندگی روزمره‌ی ما پیدا کردند طوری که دیگر به یاد نمی‌آوریم پیش از این، کارهایمان را چطور انجام می‌دادیم. این روزها برای هر کاری یک اپلیکیشن وجود دارد.

فرقی ندارد شما می‌خواهید غذا سفارش دهید، آموزش ببینید، کارهای بانکی خود را سر و سامان دهید یا بازی کنید. تمام این کارها را می‌توانید بدون خارج شدن از منزل و با چند کلیک روی اپلیکیشن مورد نظرتان انجام دهید. راحتی کار با برنامه‌ها و هزینه‌ی پایینشان رفته رفته باعث محبوبیت آن‌ها میان مردم شد. حضور گسترده‌ی افراد در اپلیکیشن‌ها و استفاده‌ی روزمره از آن‌ها باعث شده است این برنامه‌ها به بستری مناسب برای تبلیغات تبدیل شوند.
با این تفاسیر تنور موبایل‌ مارکتینگ به شدت داغ  است و روز به روز به تعداد اپلیکیشن‌هایی که به دنبال کسب درآمد هستند و به سراغ تبلیغات درون اپلیکیشنی می‌روند، افزوده می‌شود.

ادیوری، راه مقابله با تقلب در نصب برنامه‌ها2

با توجه به اینکه تبلیغات در فضای اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها به ارتباطات گسترده نیاز دارد، بسیاری از افراد (چه تبلیغ‌کننده باشند و چه ناشر تبلیغات) به سراغ پلفرم‌های نشر تبلیغات درون‌برنامه‌ای می‌روند.

تبلیغ‌کنندگان امیدوارند تا با میزان هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند به اهداف مارکتینگی خود مانند آگاهی از برند یا افزایش نصب اپلیکیشن برسند. صاحبان اپلیکیشن‌ها هم با هدف کسب درآمد به سراغ نمایش تبلیغات کسب‌وکارها می‌روند. غافل از این‌ که اگر پلتفرم مناسبی را برای این کار انتخاب نکنند، ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرند. آگاهی از مسائل همیشه به شما کمک می‌کند بهترین تصمیم‌ها را بگیرید. به همین دلیل اگر می‌خواهید شروع به تبلیغات کنید، بهتر است با راه‌های تقلب در نصب برنامه آشنا شوید تا بتوانید از آن‌ جلوگیری کنید و بودجه‌تان را در راه درست خرج کنید.

راه‌های مختلفی برای سوءاستفاده وجود دارد. برای مثال بعضی شرکت‌ها از ربات‌ها، مزارع کلیک و اسکریپت‌ها برای نصب بدون اجازه‌ی اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند.

استفاده از کلیک اسپم یا مزارع کلیکی یکی دیگر از راه‌هایی است که فروشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند تا رتبه‌ی خود را در گوگل پلی‌استور بهبود ببخشند و شما به عنوان مشتری راضی می‌شوید هزینه‌ی بیشتری بابت تبلیغ در آن اپلیکیشن بپردازید. غافل از اینکه بخش زیادی از آمار نصب اپلیکیشن تقلبی است.

درست است که اطلاع از این روش‌ها می‌تواند به پیشگیری از سوء‌استفاده منجر شود، اما به قول معروف همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. بهترین راه برای پیشگیری از چنین اقداماتی این است که پیش از انتخاب شرکت تبلیغاتی به خوبی تحقیق کنید و پلتفرم مناسب و مطمئنی را برای عقد قرارداد انتخاب کنید. اگر از ما بپرسید، «ادیوری» را به شما توصیه می‌کنیم. «ادیوری» یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال بر بستر اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل است که انواع تبلیغات بنری، همسان و ویدئویی را برای این رسانه ها تامین می‌کند.

این پلتفرم با گزارش‌هایی که به شما ارائه می‌دهد، تمام جزئیات را با شما در میان می‌گذارد و خیال شما را از روند تبلیغات، تعداد کلیک‌‌ها و جایگاه‌های تبلیغاتی راحت می‌کند. همچنین شما می‌توانید با ورود به پنل خود، گزارش‌ها را به طور لحظه‌ای مشاهده کنید. ادیوری از پاسخگوترین تیم‌های پشتیبانی را دارد و شما همیشه می‌توانید روی راهنمایی‌هایشان حساب کنید.

از دیگر مزایای ادیوری می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • برای درآمد شما هم به اندازه‌ی درآمد خودش اهمیت قائل است و سعی می‌کند شما را به حداکثر درآمد برساند.
  • از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند و بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.
  • از انواع تبلیغات پشتیبانی می‌کند و مناسب‌ترین نوع تبلیغ را برای هر نمایش‌دهنده انتخاب می‌کند.
  • آمار و جزئیات جایگاه‌های تبلیغاتی‌ شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید جایگاه‌های تبلیغاتی خود را بهینه کنید و از امنیت پلتفرم نیز مطمئن شوید.
  • کاربر شما را به درستی می‌شناسد و تبلیغات مطابق با نیازش را به او نمایش می‌دهد.

 

با تحقیق و افزایش آگاهی می‌توانید بهترین و امن‌ترین پلتفرم را برای تبلیغات درون‌برنامه‌ای خود انتخاب کنید، بودجه‌ی خود را به درستی خرج کنید و مانع از اقدامات افراد سوءاستفاده‌گر شوید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *