رقابت بهترین گوشی‌های گیمینگ اوج می‌گیرد: نگاهی به برترین‌هایی که در راه‌اند!

BESTOF Phones 920x613 1

رونمایی‌های اخیر از گوشی‌های پرچم‌دار مخصوص بازی جدید حواشی زیادی را به همراه داشته است. تعداد روزافرون ابرگوشی‌های مخصوص بازی یا اصطلاحا گوشی‌های گیمینگ رقابت در این عرصه را سخت و تنگ کرده است. با اخبار درز شده مشخص است که ماه مارس ماه شلوغی برای عرضه این سری از گوشی‌ها خواهد بود.

asus rog phone 2 review 1

حدس و گمان‌ها برای عرضه گوشی‌های گیمینگ

درست بعد از رونمایی گوشی Nubia Red Magic 6 و زمان‌بندی شدن عرضه آن برای 4 مارس، خبر رونمایی Asus ROG Phone 5 و تعیین شدن تاریخ عرضه آن برای 10 مارس منتشر شد. اکنون Lenovo نیز وارد عمل شده و با انتشار تصویری ازتمرکز خود برای پردازش قوی‌تر بازی‌ها خبر داده است.

بهترین گوشی‌های گیمینگ

تصور می‌شد شرکت Lenovo اقدام به معرفی تلفنی جدید بکند چرا که در ماه‌های اخیر با تصویر منتشر شده در شبکه اجتماعی چینی Weibo توسط این شرکت که گوشی پرچمدار خودرا (Lenovo Legion Phone Duel)در صدر لیست قررر داده بود مورد تمسخر بسیاری قرار گرفت. این بار نیز با منتشر کردن تصویری بدون نام و تاریخ شرکت Lenovo از تصویر قرار گرفته مدل Lenovo Legion برروی یخ استفاده کرده که احتمال آن را می‌دهد تا در ماه می یا مارس Lenovo Legion 2 با سیستم خنک‌کنندگی پیشرفته عرضه شود.

در این میان نام آیفون 13 را نباید فراموش کرد زیرا قطعا در عرصه بازی قدرت‌مند ظاهر خواهد شد.

skhxF9RhghquJuv7GfnCWR scaled

ترافیک گوشی‌های گیمینگ در ماه مارس و اوج رقابت

با توجه به اطلاعات منتشر شده از برخی شرکت‌ها و مشخص شدن تاریخ عرضه برخی گوشی‌های پرچم‌دار مخصوص بازی، به راحتی می‌توان گفت ماه مارس شلوغ‌ترین ماه عرضه این سری از گوشی‌هاست. در این ماه رقابت بسیار سخت و نزدیک گوشی‌های پرچم‌دار شرکت‌های مختلف را شاهد خواهیم بود.

RGkrkUKKSZV2s4tQF4TxMR 1200 80

برای مثال Xiaomi Black Shark 4 نامی سنگین که هنوز خبری از آن منتشر نشده است. عرضه پرچم‌داران قدرت‌مند سری Realme GT را نباید فراموش کرد که در اویل ماه مارس عرضه می‌شوند. از جمله دیگر مدل‌ها Oppo Find X3، OnePlus 9 و Xiaomi Mi 11 Pro را می‌توان نام برد.

هرکدام از این تلفن‌ها در دنیای گوشی‌های مخصوص بازی و پرچم‌دار قهرمان محسوب می‌شوند. باید دید در عمل کدام‌یک پیروز میدان است؟

BESTOF Phones 920x613 1

منبع: techradar.com

 

آواتار امیر بلادی

توسط امیر بلادی

امیر بلادی نویسنده و خبرنگار مجله اینترنتی روکیدا، بیولوژیست،مترجم محتوی، فعالیت تخصصی در نقد و بررسی فیلم و سریال، صدا بردار،تنظیم کننده،تخصص در زمینه موسیقی و 7 ساز،دارای استدیو صدا، دوبلاژ ، تهیه کننده محتوی و مقالات،مترجم شنیداری و تخصصی، در روکیدا با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *