شباهت زیاد و عجیب گوشی Realme Narzo 30 Pro به Realme Q2

انتظار میرود Realme سری گوشی های Narzo 30 را تا هفته آینده عرضه کند و از این رو یکی از مدیران ارشد این شرکت یکی از مدل های این سری را در صفحه توییتر خود افشا کرده است.

این فرد عکسی از خود همراه با  Realme Narzo 30 Pro 5G درکنار جعبه های فروش این گوشی منتشر کرده است.

با بررسی دقیق این عکس متوجه می شویم که در این گوشی از یک دوربین سه گانه با دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی استفاده شده و اسکنر اثر انگشت در قسمت کناری قرار دارد.

این گوشی در سایت فلیپ کارت هم لیست شده با این توصیف که یکی از این گوشی ها دارای نهایت سرعت و دیگری دارای نهایت قدرت است که می توانیم تفسیر کنیم در یکی از این گوشی ها از یک تراشه فوق العاده سریع و در دیگری از یک باتری بزرگ استفاده شده است.

اگر گوشی Realme Narzo 30 Pro 5G درواقع همان Realme Q2 5G باشد، باتوجه به ویژگی های Q2 پس این گوشی باید دارای یک تراشه 800U Dimensity مدیاتک، 120Hz LCD و یک دوربین سلفی واحد باشد.

براساس این عکسی که منتشر شده و وجود شباهت های فیزیکی بسیار زیاد و غیر تصادفی، پس این تشابه ویژگی های فنی نیز درست است و درواقع Realme Q2 5G تحت یک اسم جدید در بازار هند عرضه می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در عمومی
آواتار مهرناز شهریاری

توسط مهرناز شهریاری

شیفته خلاقیت، فناوریهای نو و سبک زندگی ایرانی هستم و تاکیدم در ترجمه و انتشار مطالب بر تازه‌ترین خبرهای فناوری مبتنی بر خلاقیت هست که می توانند کیفیت زندگی را ارتقا بخشند، از همراهی شما عزیزان در این مسیر بی نهاست خرسندم و نیازمند دیدگاههای ارزشمند شما هستم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *