گوشی تاشو ال جی Rollable با صفحه نمایش ثانویه عرضه می‌شود؟

LG Rollable c

این روزها انواع زیادی از گوشی‌های تاشو می‌بینیم ولی هیچکدام شبیه ال جی Rollable نیست‌اند. این گوشی ال جی در سطح دیگری ظاهر شده‌است. صفحه‌ نمایش قابل رول(جمع شدن) و یا یک صفحه نمایش قابل ارتقا(قابلیت بزرگ شدن) مهمترین جذابیت این گوشی‌ست اما این پایان داستان نیست چرا که گوشی تاشوی ال جی در اصل تاشو نیست؛ چطور ممکن است؟

ال جی

طراحی ال جی Rollable چه‌گونه است؟

ال جی Rollable گوشی تاشویی با طراحی منحصر به فرد است که قابلیت رول شدن را دارد. این به این معناست که این گوشی نیازی به باز شدن کشویی برای افزایش اندازه صفحه نمایش ندارد بلکه به روش جمع شدن گشترش میابد و احتمالا از صفحه نمایش ثانویه بهره خواهد برد. گزارش‌ها نشان می‌دهد این گوشی تا پایان سال جاری عرضه خواهد شد.

ال جی Rollable

ال جی Rollable بدون دوربین جلو

ال جی Rollable بدون دوربین جلو عرضه می‌شود چرا که طراحی این گوشی موبایل به این صورت است که از دوربین عقب می‌توان به عنوان دوربین سلفی نیز استفاده کرد. این الگو در سایر مدل‌های موجود در بازار نیز دیده شده است و ال جی راه حل را در افزودن نمایشگر ثانویه دیده است.

ال جی Rollable

منبع: gizchina.com

 

آواتار امیر بلادی

توسط امیر بلادی

امیر بلادی نویسنده و خبرنگار مجله اینترنتی روکیدا، بیولوژیست،مترجم محتوی، فعالیت تخصصی در نقد و بررسی فیلم و سریال، صدا بردار،تنظیم کننده،تخصص در زمینه موسیقی و 7 ساز،دارای استدیو صدا، دوبلاژ ، تهیه کننده محتوی و مقالات،مترجم شنیداری و تخصصی، در روکیدا با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *