گوشی تاشوی اپل قابلیت پشتیبانی از قلم نوری را دارد

گوشی تاشوی اپل
طرحی از گوشی تاشوی اپل

چند سالیست که اپل مشغول طراحی یک آیفون تاشو است و حالا ظاهراً این پروژه پیشرفت کرده و احتمالاً رونمایی از این گوشی ظرف چند سال آینده انجام می‌شود. با پیشرفت این پروژه کم کم اطلاعات بیشتری درباره آن در اینترنت منتشر می‌شود.

طبق تازه ترین گزارش، این محصول اپل قابلیت پشتیبانی از قلم نوری را هم دارد اما هنوز مشخص نیست که این گوشی از Apple Pencil پشتیبانی می‌کند یا یک قلم نوری کاملاً جدید.

اخیراً گزارش شد که این شرکت آمریکایی طراحی صدفی آیفون تاشوی خودش که شبیه گلکسی زد فلیپ است را به پایان رسانده است. گفته می‌شود که اپل از گلکس “سرامیک شیلد” برای این گوشی استفاده می‌کند که مقاومت آن با فرایندهای شیمیایی افزایش یافته تا مقاومت خوبی در برابر تا شدن یا باز شدن‌های مکرر داشته باشد.

گوشی تاشوی اپل

همچنین گفته شده که آیفون تاشوی اپل نسبت به سایر محصولات مشابه قیمت مناسب تری دارد اما با توجه به اینکه انتظار می‌رود این محصول در سال 2023 رونمایی شود، کاملاً طبیعی است که قیمت قطعات مورد نیاز برای ساخت گوشی‌های تاشو تا آن زمان کاهش پیدا کند. همچنین ممکن است در صورت بروز مشکل برای تأمین سخت‌افزار یا نرم‌افزار این گوشی، تولید آن به تعویق بیفتد.

همزمان اپل تمرکز خودش را معطوف بر پروژه طراحی خودروی برقی خودش به نام Project Titan کرده که به آن Apple Car هم گفته می‌شود. این کمپانی مذاکراتی با چند شرکت خودروساز از جمله هیوندا، کیا و نیسان انجام داده اما هنوز شرکت همکار خودش برای اجرای این پروژه را انتخاب نکرده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *