اندروید 12 با طعم یخ در بهشت

23456546

نام دسر اندروید 12 توسط رسانه‌ها اعلام شد. همه ما بی صبرانه منتظر به روز رسانی اندروید هستیم. در این بین XDA گزارش داده از نسخه بعدی اندروید می توان به عنوان Snow Cone (یخ در بهشت) نام برد. بدون شک گوگل دیگر نام‌های منتشر شده در اندروید را به عنوان نام‌های رسمی نسخه‌های اندروید نمی‌شناسد، اما کد داخلی هر نسخه حاوی اختصاری است که به آن مدل اشاره دارد.

اگرچه گوگل این نام را به طور رسمی تأیید نکرده است زیرا این شرکت چند وقت پیش تصمیم گرفت نام‌های خوراکی برای نسخه های اندروید نگذارد، اما با این حال XDA گزارش داده که کد منبع گوگل به اندروید 12 که هنوز منتشر نشده، اغلب با “sc” یا Snow Cone ارائه می‌شود. نام داخلی اندروید 11 rvc (کیک مخملی قرمز) است، و برخی از نسخه‌های قبلی اندروید نیز یک نام داخلی و یک نام دوم داشتند (مانند کیت کت و کلوچه لیمویی)

اندروید 12

ویژگی‌های اندروید 12

طبق گزارش جداگانه‌ای که XDA منتشر کرده گوگل قصد دارد حالت استفاده گوشی از طریق یک دست را هم ارائه دهد؛ قابلیتی که در گوشی‌های سامسونگ نیز به چشم می‌خورد. ما قبلا شاهد اجرای بسیاری از حالت‌های یک دست مختلف بوده‌ایم، اما این یکی توسط Google انجام می‌شود و ممکن است در گوشی‌های اندروید عملی شود یا نشود!

انتظار می‌رود که بتا توسعه دهنده اندروید 12 در این ماه به بازار عرضه شود ، بنابراین ممکن است مدت طولانی منتظر نمانیم تا بتوانیم ویژگی‌های بیشتری را که گوگل قصد دارد در نسخه بعدی اندروید ارائه دهد، بررسی کنیم.

البته انتظار می‌رود که اندروید 12 دچار تغییرات عمده شود. سایر تغییرات پیش بینی شده اشتراک سریع گذرواژه های Wi-Fi ، حرکت با دوبار ضربه، بهبود طرح زمینه و app pairs است. ما بی صبرانه منتظر هستیم تا ببینیم اندروید جدید چه چیزی را به همراه دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اندروید،گوگل
آواتار فاطمه شیردل

توسط فاطمه شیردل

نویسنده و مترجم با پنج سال سابقه کار حرفه‌ای! عاشق یادگیری و نویسندگی...

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *