امکان دانلود چند والپیپر مخصوص اندروید 12 فراهم شد

اندروید 12

گوگل قصد دارد اولین نسخه پیش نمایش دولوپر سیستم عامل اندروید 12 را منتشر کند و بعد از انتشار چند نسخه بتا، حالا گفته شده نسخه نهایی آن اواخر سال میلادی جاری منتشر می‌شود. ظاهراً این نسخه شامل چند قابلیت جدید و اصلاحات مختلف است اما برای مشاهده همه قابلیت‌های آن باید چند ماهی صبر کنیم.

با این وجود، حالا می‌توانید یکی از قابلیت‌های این سیستم عامل یعنی والپیپرهای آن را امتحان کنید. در ادامه تصویر اولین والپیپر مخصوص اندروید 12 را مشاهده می‌کنید که امکان دانلود و استفاده از آن برای همه کاربران این سیستم عامل وجود دارد.

والپیپر اندروید 12 توسط سایت روسی Wylsa به ابعاد مختلف منتشر شده تا بتوان از آن در دستگاه‌های مختلف از جمله انواع اسمارت فون، تبلت و کامپیوتر با هر سیستم عاملی استفاده کرد.

والپیپر اندروید 12
والپیپر اندروید 12 برای تم‌های روشن

این کمپانی طبق سنت همیشگی خودش طراحی والپیپرها را به سبک مینیمال انجام داده؛ البته این تصویر برای نسخه پیش نمایش دلوپر اندروید 12 منتشر شده و ممکن است نسخه نهایی اندروید 12 این والپیپر را نداشته باشد و با طراحی کامل متفاوتی عرضه شود.

والپیپر اندروید 12 برای تم‌های تیره
والپیپر اندروید 12 برای تم‌های تیره

این والپیپر در دو نسخه مخصوص تم‌های تیره و روشن طراحی شده و می‌توانید با کلیک روی این لینک آن را با کیفیت بالا دانلود کنید.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *