ال جی گوشی هوشمند قابل چرخش اختراع می کند

گوشی هوشمند قابل چرخش

اخیرا ال جی در مناسبت های مختلف اعلام کرده است که درحال کار بروی پروژه گوشی هوشمند قابل چرخش است.

و اما اکنون، ثبت اختراع جدیدی که از این شرکت منتشر شده نشان می دهد که ال جی درحال کار بروی یک مدل گوشی هوشمند قابل چرخش با صفحه نمایش ثانویه در پشت آن است.

براساس گزارشات منتشر شده، این غول فناوری کره جنوبی به تازگی حق اختراع جدیدی در CNIPA ( اداره ملی مالکیت فکری چین) به ثبت رسانده است.

این حق اختراع، در مورد گوشی هوشمند قابل چرخش و 26 طرح اولیه از ویژگی ها آن، همراه با تصاویری از زاویای مختلف از این گوشی است.

صفحه نمایش دوگانه این گوشی، دارای یک صفحه نمایش منعطف بزرگ در جلو است که می تواند به یک طرف باز شود.

این باز شدن باعث می شود اندازه این گوشی حدود 40 درصد از حالت اولیه بزرگتر شود.

گوشی ال جی چرخشی

طرح اولیه گوشی هوشمند قابل چرخش ال جی

در پشت این گوشی، یک صفحه نمایش ثانویه کوچکتر است که زیر ماژول دوربین قرار میگیرد.

به عبارت دیگر، کاربر می تواند صفحه نمایش اولیه را برای بزرگتر شدن به یک طرف بچرخاند، درحالیکه صفحه ثانویه کوچکتر باتوجه به اینکه هیچ دوربین جلوی مشخصی وجود ندارد، می تواند عملکردهای مرتبط با عکاسی را انجام دهد.

همچنین این گوشی هیچ گونه پورت، ورودی یا حتی دکمه ای ندارد.

بنابراین این گوشی جدید، یک گوشی بدون دکمه خواهد بود.

علاوه بر اینها، هنوز مشخص نیست که آیا ال جی روی این گوشی درحال کار است یا خیر.

قبلا گزارش هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه ال جی به دلیل عملکرد ضعیف در حوزه تولید گوشی هوشمند، قصد دارد این بخش از شرکت را واگذار کند.

گوشی ها اخیر این شرکت شامل Velvet و Wing نیز با تقاضا کمتری نسبت به آنچه شرکت انتظار داشت مواجه شدند و فروش بسیار ضیعف داشتند.

بنابراین تولید یک گوشی قابل چرخش با دو صفحه نمایش، قطعا منجر به یک گوشی نسبتا گران قیمت خواهد شد و درنتیجه فروش آن نیز مشکل تر می شود.

آواتار مهرناز شهریاری

توسط مهرناز شهریاری

شیفته خلاقیت، فناوریهای نو و سبک زندگی ایرانی هستم و تاکیدم در ترجمه و انتشار مطالب بر تازه‌ترین خبرهای فناوری مبتنی بر خلاقیت هست که می توانند کیفیت زندگی را ارتقا بخشند، از همراهی شما عزیزان در این مسیر بی نهاست خرسندم و نیازمند دیدگاههای ارزشمند شما هستم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *