امسال منتظر می میکس 4 و تبلت شیائومی باشید

شیائومی می میکس 4

مدیرعامل شیائومی، لی جون، در یک نشست خبری تایید کرد که گوشی می میکس 4 امسال به بازار عرضه خواهد شد. علاوه بر این، او اعلام کرد که این کمپانی تولید تبلت های بدنامش را از سر خواهد گرفت. و امسال علاوه بر می میکس 4 باید منتظر سری جدید تبلت های این کمپانی هم باشیم. مدیر تولید این کمپانی نیز سخنان او را تایید کرده است. به گفته او، گوشی می میکس 4 امسال عرضه خواهد شد اما نه به زودی.

قبلا شیائومی هر سال دو پرچمدار به بازار عرضه می کرد، یکی از سری دیجیتال که اوایل سال عرضه می شد و یکی از سری میکس که اواخر سال وارد بازار می شد. با این حال، از زمان عرضه می میکس 3 5G در می 2019، این کمپانی هیچ گوشی دیگری از این سری تولید نکرده است. بنابراین می میکس 4 پس از دو سال وقفه به این سری اضافه خواهد شد. آخرین تبلت های این کمپانی یعنی سری شیائومی می پد 4 نیز در سال 2018 وارد بازار شده بودند.

برنامه های کمپانی شیائومی برای آینده چیست؟

مدیرعامل شیائومی در این نشست خبری اعلام کرد که استراتژی اصلی این کمپانی برای سال جاری، کار روی برنامه خانه هوشمند است. به گفته او، هدف این کمپانی این است که صفحه نمایش هوشمند شیائومی تقریبا به همه خانه ها در کشور چین راه یابد. این کمپانی در حال حاضر با همکاری سازندگان املاک، هتل ها و سایر صنایع به سرعت در مسیر تحقق این هدف پیشروی می کند.

در ارتباط با خدمات این شرکت، لی جون اعلام کرده است که خدمات شیائومی در آینده حرفه ای تر خواهد شد. او همچنین قول داده است که خدمات مشتریان را گسترده تر و تخصصی تر خواهد کرد. علاوه بر این، یک سری موارد خاص همچون خدمات توزیع تجهیزات اصلی در آینده بهتر خواهد شد. در ارتباط با طراحی گوشی های موبایل، لی جون اعلام کرد که در طراحی های امسال از سرامیک و نوآوری های دیگر بیشتر استفاده خواهد شد.

طراحی گوشی های شیائومی چه تغییری خواهد کرد؟

به گفته لی جون، این کمپانی به سختی در حال تلاش برای کاربر پسند تر کردن گوشی های هوشمند خود برای بانوان است. این کمپانی در تلاش برای سبک تر و زیبا تر ساختن گوشی های هوشمند خود است و گوشی می 11 نمونه خوبی از پیشروی این کمپانی به سوی تحقق این هدف است. در آینده، گوشی های هوشمند شیائومی کاملا زنانه نخواهند شد اما نیاز های زنان را برآورده خواهند ساخت.

تبلت های آینده شیائومی قلم نوری خواهند داشت؟

چند روز پیش  این سوال مطرح شد که آیا تبلت های جدید شیائومی از قلم های لمسی پشتبیانی خواهند کرد یا نه. حساب کاربری رسمی شیائومی در Weibo اعلام کرده است تبلت جدید این کمپانی که احتمالا می پد 5 نام خواهد گرفت از استایلوس پشتیبانی خواهد کرد. هیچ یک از تبلت های قبلی این کمپانی از استایلوس پشتیبانی نمی کردند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *