تاخیر در عرضه خودرو اپل تا سال 2028؟

اپل
خودروی هوشمند اپل

شرکت اپل چندین سال است که بر روی سیستم هوشمند خودرو کار می‌کند. اخیرا شاهد پخش اخباری درمورد تکنولوژی‌های جدید برای باتری و تولید انبوه خودرو اپل بوده‌ایم.

Apple Car launch report
خودرو اپل

تاریخ عرضه خودروی اپل

اخیراً، گزارش شده بود که خودرو اپل می‌تواند تا پایان سال 2024 وارد مرحله تولید انبوه شود. با این حال، به نظر می‌رسد که جدول زمانی برای عرضه این ماشین تغییر کرده باشد. مینگ-چی کو، تحلیلگر شرکت اپل، اکنون اعلام کرده است واقع بینانه ترین تاریخ برای عرضه سال 2028 یا بعد از آن است و اضافه کرد که بازار اتومبیل اپل بسیار صعودی خواهد بود.apple8

دلایل ارائه شده برای تاخیر در عرضه خودرو اپل

کوو برای ادعای خود در مورد تأخیر راه اندازی خودرو اپل، سه دلیل را بیان می کند. عدم اطمینان در مورد زمان، عدم اطمینان در مورد مشخصات تامین کننده و اتومبیل و عدم اطمینان در مورد رقابت در بازار EV.

Apple Logo

ایده خودرو اپل از چه زمانی شکل گرفت؟

برای کسانی که در این مورد بی اطلاع هستند باید بگوییم که، پروژه خودرو اپل از سال 2014 که این شرکت طراحی ماشین الکتریکی هوشمند خود را از ابتدا آغاز کرد و در دست ساخت است. با این حال، این پروژه برای پیشبرد اهداف خود همواره تا امروز تلاش کرده. در یک برهه زمانی شرکت اپل تصمیم گرفت تا برای پیشرفت سریعتر فقط روی قسمت نرم‌افزاری این فناوری تمرکز کند. همچنین تصاویر ارائه شده از این خودرو تقریبی است و احتمال تغییرات در ظاهر آن زیاد است.

Apple Car concept
خودرو اپل

اطلاعات بیشتر درمورد مشخصات این خودرو را اینجا در روکیدا ببینید!

منبع: gizmochina.com

آواتار امیر بلادی

توسط امیر بلادی

امیر بلادی نویسنده و خبرنگار مجله اینترنتی روکیدا، بیولوژیست،مترجم محتوی، فعالیت تخصصی در نقد و بررسی فیلم و سریال، صدا بردار،تنظیم کننده،تخصص در زمینه موسیقی و 7 ساز،دارای استدیو صدا، دوبلاژ ، تهیه کننده محتوی و مقالات،مترجم شنیداری و تخصصی، در روکیدا با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *