اولین تصویر رسمی گلکسی اس 21 سامسونگ منتشر شد: حدس رندرها درست از آب درآمد

گلکسی اس 21
دسترسی سریع به سرفصل‌های این مطلب پنهان

نزدیک به یک ماه از زمان رونمایی خانواده 5G گلکسی اس 21 می‌گذرد و تا به امروز شاهد رندرهای لو رفته‌ای بودیم که طراحی گوشی‌های گلکسی اس 21، اس 21 پلاس و اس 21 اولترا را نشان می‌داد. اما در حال حاضر با اولین ارائه رسمی گلکسی اس 21 5G روبرو هستیم که توسط بلاگر افشاگر اطلاعاتی ایوان بلاس منتشر شده است.

گلکسی اس 21

طراحی صفحه‌نمایش

هرچند این رندر رسمی هیچ چیز جدیدی را نشان نمی‌دهد اما بار دیگر تایید می‌کند که نمایشگر گلکسی اس 21 مهمان یک حفره دوربین یا به عبارتی پانچ هول است. عکس ارائه شده از پرچمدار جدید سامسونگ تصویر پس‌زمینه گوشی را حتی نشان داده است و طبق گفته ایوان بلاس با نزدیک شدن به زمان رونمایی باید منتظر اطلاعات بیشتری از این گوشی باشیم.

gsmarena 001 8

طراحی قسمت پشتی

گفته می‌شود، با این که تصویر رسمی گلکسی اس 21 سامسونگ، قسمت پشتی گوشی را نشان نمی‌دهد اما طبق اطلاعاتی که از رندرهای قبلی به دست آمده می‌توان گفت که در قاب پشتی گوشی، سه دوربین به صورت عمودی در گوشه بالا سمت چپ جای خواهند گرفت.

gsmarena 001 9

دو عضو دیگر خانواده اس 21 یعنی اس 21 پلاس و اس 21 اولترا تقریبا طراحی مشابهی با نسخه اس 21 داشته اما به احتمال زیاد نسخه اولترا از تنظیمات دوربین بسیار متفاوتی برخوردار خواهد بود.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *