مشخصات دوربین فوق عریض گلکسی اس 21 سامسونگ مشخص شد: سنسوری مشابه با فناوری جدید

گلکسی اس 21
دسترسی سریع به سرفصل‌های این مطلب پنهان

تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد پرچمداران جدید سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 21 منتشر شده است. خبر جدیدی که به تازگی به دست ما رسیده و کمتر مورد توجه قرار گرفته است، مشخصات دوربین فوق‌عریض گلکسی اس 21 سامسونگ می‌باشد.

گلکسی اس 21

سنسور گلکسی اس 21

طبق اطلاعاتی که از افشاکننده سامسونگ منتشر شده است، هر سه گوشی خانواده گلکسی اس 21 سامسونگ از یک سنسور مشابه سونی مدل IMX563 برای دوربین فوق‌عریض خود بهره می‌برند. این سنسور مجهز به فناوری فوکوس خودکار تشخیص فاز دوگانه، رزولوشن 12 مگاپیکسلی، پیکسل با ابعاد 1.4 میکرومتری و سنسور 1/2.55 اینچی است.

Samsung explains phase detection autofocus PDAF

این سنسور شبیه نمونه استفاده شده در گلکسی اس 20 اولترا بوده که قابلیت جدید فوکوس خودکار به آن اضافه شده است.

میدان دید گلکسی اس 21

مورد دیگری که برای دوربین فوق‌عریض اس 21 سامسونگ افشا شده میدان دید گسترده آن است. به این صورت که برای اس 21 نسبت به گلکسی اس 20 سامسونگ شاهد سه درجه افزایش میدان دید هستیم. میدان دید اس 21 سامسونگ 123 درجه بیان شده در حالی که این مقدار برای اس 20 سامسونگ 120 درجه است.

Samsung Galaxy S20 Ultra camara3

هرچند با توجه به تکنولوژی جدید فوکوس خودکار اس 21 می‌توان انتظار داشت که عکس‌برداری حالت ماکرو نیز امکان‌پذیر است. علاوه بر این موارد، هدف شرکت‌های تولید‌کننده گوشی‌ هوشمند از مجهزکردن دوربین فوق‌عریض خود به فناوری فوکوس خودکار، گرفتن عکس‌های ماکرو بجای استفاده از یک دوربین ماکرو اختصاصی جداگانه است. جدای از این موارد منتظر اخبار جدیدی از پرچمدار جدید سامسونگ در مجله روکیدا باشید.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *