اپل چه محصولاتی را برای نیمه اول 2021 آماده می‌کند؟

گزارش: اپل ایرپاد 3 و مینی LED آیپد را در H1 سال 2021 معرفی خواهد کرد.

مینگ چی کو یک تحلیلگر با سابقه اپل است که در طول سال از محصولات اپل از جمله آیفون‌ها گزارش می‌دهد. طبق آخرین گزارش تحقیقاتی وی، کو پیش بینی کرده است که درآمد اپل به دلیل تغییر در اجزای باتری آیفون 13، در سال 2021 تا 100 درصد افزایش می‌یابد.

در این گزارش آمده است که فناوری تایوان یکی از منابع اصلی تامین برای تمام محصولات اپل در سال 2021 از جمله آیفون 13 در نیمه دوم سال 2021 می‌باشد. انتظار می‌رود ایرپاد جدید در نیمه اول سال آینده معرفی شود . یک مینی LED آیپد (جایی که فناوری جدید صفحه نمایش از آن آغاز خواهد شد) در همان بازه زمانی ارائه می‌شود.

در حال حاضر باتری‌های آیفون 12 ترکیبی از برد سخت و نرم را استفاده می‌کنند و گفته می‌شود که آیفون 13 به طور کامل به برد نرم خواهد رفت. باتری‌هایی با برد نرم دارای لایه‌های کمتری نسبت به باتری‌هایی با برد سخت هستند. این نوع جدید باتری به صرفه جویی در فضای داخلی با ارزش در آیفون‌ها کمک کرده و هزینه کمتری نیز برای تولید صرف می‌کند.

گزارش: اپل ایرپاد 3 و مینی LED آیپد را در H1 سال 2021 معرفی خواهد کرد.

آیفون‌های امسال نسبت به سری آیفون 11 از سال گذشته باتری کوچک‌تری دارند. با توجه به افزایش مصرف باتری توسط مودم نسل پنجم (5G) در تمام مدل‌ها و آیفون 12 پرو با صفحه نمایش بزرگ‌تر، نمایان‌گر این مساله است که آیفون‌های جدید عملکرد مناسبی در نگهداری باتری ندارند. اپل در حالی که آیفون‌ها را باریک‌تر می‌کند به دنبال راه‌هایی برای افزایش عمر باتری‌ها است.

تامین قطعات اپل در سال آینده؟

انتظار می‌رود که بخش‌های تکنولوژی محور تایوان 40 تا 50 درصد از سفارشات باتری آیفون 13 و آیفون 13 مینی را در سال آینده دریافت کنند. یونی‌میکرون و یونی‌تک، دو تامین کننده دیگر، باتری آیفون‌ها را نیز تامین کنند.

طبق این گزارش، انتظار می‌رود ایرپاد 3 جدید طرحی مشابه با ایرپاد پرو فعلی داشته باشد و شرکت تکنولوژی تایوان سفارشات برد نرم در ایرپاد و کیس شارژ آن‌ها را به عهده بگیرد. همچنان انتظار می‌رود که هر دو آیپد جدید و ایرپاد 3 در نیمه اول سال آینده عرضه شوند.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *