گلکسی اس 21 احتمالا از 120 هرتز و وضوح QHD پلاس پشتیبانی می‌کند

گلکسی اس 21 احتمالا از 120 هرتز و وضوح کیو‌اچ‌دی+ پشتیبانی می‌کند.

 

گلکسی اس 21 اولترا احتمالا اولین تلفن همراه سامسونگ باشد که نرخ نو سازی تصویر با سرعت 120 هرتز را در وضوح کیو‌اچ‌دی پلاس ارائه می‌کند.

پرچمدار بعدی گوشی‌های هوشمند سامسونگ، سری گلکسی اس 21 برای اولین بار در تاریخ 14 ژانویه خبرساز شد. دقیقا مانند سری گلکسی اس 20، سری گلکسی اس 21 در مدل شامل گلسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا به بازار ارائه خواهد شد.

بر اساس گزارش جدیدی از آیس یونیورس ( معروف به @universeIce) یکی از متخصصات صنعتی مستقر در چین، نسخه اولترا گلکسی اس 21 ممکن است اولین گوشی سامسونگ مجهز به نرخ تازه سازی 120 هرتز با وضوح کیواچ‌دی پلاس باشد.

گلکسی اس 21 احتمالا از 120 هرتز و وضوح کیو‌اچ‌دی+ پشتیبانی می‌کند.گلکسی اس 21 احتمالا از 120 هرتز و وضوح کیو‌اچ‌دی+ پشتیبانی می‌کند.

اعتقاد بر این است که هر سه نسخه از سری گلکسی اس 21 با صفحه نمایش 120 هزتز و کیفیت کیواچ‌دی پلاس ارائه می‌شوند، با این حال، این گزارش حاکی از آن است که تنها نسخه اولترا قادر به استفاده همزمان از حالت نرخ نو سازی تصویر بالا و وضوح کیواچ‌دی پلاس باشد. نظر ما نیز بر روی صحت این گزارش است زیرا که تنها نسخه گلکسی اس 21 اولترا از ظرفیت کافی باتری برای مدیریت این ویژگی‌ها برخوردار است.

این ویژگی از زمانی که سامسونگ گلکسی اس 21 و گلکسی نوت 20 را عرضه کرد، تقاضای زیادی داشته که از نرخ تازه سازی تصور 120 هرتز تنها در کیفیت 1080p و 60 هرتز در وضوح کیواچ‌دی پلاس پشتیبانی کند. کمبود این ویژگی معمولا به دلیل مصرف بسیار زیاد باتری در استفاده همزمان از نرخ نو سازی تصویر با سرعت بالا همزمان در کنار وضوح بالا عنوان شده.

از آنجا که به نظر می‌رشد سامسونگ این بار هیچ ارتقاع معناداری در وضوح صفحه نمایش و یا نرخ نو سازی تصویر ندارد، شنیدن اینکه صفحه نمایش در گلکسی اس 21 اولترا قادر به کنترل سرعت نو سازی تصویر 120 هرتز و وضوح کیواچ‌دی پلاس می‌باشد بسیار جالب است. شرکت‌های اوپو و وان پلاس در حال حاضر دستگاه‌هایی با نرخ نوسازی تصویر 120 هرتز با کیفیت کیو‌اچ‌دی پلاس را ارائه می‌کنند مانند پرو 8 و فایند ایکس 2 پرو. بنابراین خوب است که ببینیم سامسونگ با گلکسی اس 21 در سال 2021 نیز چنین کاری خواهد کرد یا خیر.

منبع: androidcentral.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *