ایرپاد استودیو را می‌شناسید؟

استودیو

رندرهای سه بعدی از ایرپاد استودیو منتشر شده است که پوشش فلزی و چرمی را با بالشتک‌های مستطیل شکل نشان می‌دهد. همراه با ارائه این رندرها، ویژگی‌ای از ایرپاد استودیو نیز فاش شده است.

در اینجا می‌توانید مشخصات ایرپاد پرو 2 را مشاهده کنید.

در اینجا می‌توانید راهکارهای نگه داری از ایرپاد و هدفون را مشاهده کنید.

در اینجا می‌توانید مشخصات ایرپاد پرو اپل را مشاهده کنید.

بیاید قبل از بررسی ویژگی‌ها تعریف مختصرری از ایرپاد استودیو داشته باشیم

37647 71041 IMG 2980

ایرپاد استودیو چیست؟

در ادامه تولید محصولات ایرپاد، تصور می‌شود که ایرپاد استودیو با داشتن یک جفت هدفون بزرگ و متسطیل شکل، از طراحی هدفون‌های بی‌سیم فاصله دارد. لوازم جانبی صوتی در اپل در حال توسعه می‌باشد و آن‌ها می‌خواهند طراحی جداگانه از ایرپاد‌های تولید شده داشته باشند.

سنسور‌های موجود در ایرپاد و ایرپاد پرو توانایی دارند تا تشخیص دهند از کدام ایرپاد صدا پخش شود و در کنار آن، هنگام برداشتن از گوش صدا متوقف می‌شود.
تصور می‌شود ایرپاد استودیو دارای فناوری پیشرفته‌تری از این مدل سنسورها است. مثلا سنسور‌هایی در هدبند هدفون قرار گرفته‌اند تا هم نحوه پوشیدن هدفون درست باشد و هم بتواند با توجه به شرایط محیط میزان صدا را کنترل کند.

37647 71039 IMG 2978

و بسیار سنسور دیگر که همگی توسعه یافته مدل‌های ایرپاد و ایرپاد پرو می‌باشند. همچنین سنسور کنترل صدای محیط (Noise Cancellation) نیز در این هدفون تعبیه خواهد شد.

در کنار این موارد، خبرهایی از بهبود یافتن قطعات یدکی و قابل تعویض به گوش می‌رسد. قرار است که شرکت اپل همراه با ایرپاد استودیو قطعات هدفون هم برای شما ارسال کند تا اگر زمانی هدبند یا بالشتک‌های هدفون خراب شدند، بتوانید آن را تعمیر کنید.

در دنیای هدفون‌ها ممکن است نسخه اسپرت دارای بدنه و طراحی پلاستیک و کربن داشته باشد اما برای نسخه لوکس هدفون، از چرم و فلز استفاده می‌کنند و این همان راهی است ک اپل برای طراحی نسل جدید ایرپاد در نظر گرفته است.

طراحی کاربردی و راحت تا حدی برای اپل اهمیت دارد که به فکر ایده‌ایی برای عرق نکردن گوش‌های شما در استفاده بلند مدت از هدفون است.

با توجه به افشا رندر، گمازنی‌ها برای قیمت ایرپاد استودیو حدود 349 دلار می‌باشد.

37647 71040 IMG 2979 xl 1

منیع خبر: appleinsider

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *