تصاویر ظاهرا مربوط به گوشی اکسپریا 5 II سونی به بیرون درز کرد

تصاویر ظاهرا مربوط به گوشی سونی اکسپریا 5 II به بیرون درز کرد

با آن که نسل دوم گوشی اکسپریا 10 تغییرات قابل توجهی داشت، ولی همچنان خبری از پرچم‌دار بعدی سونی به اسم Xperia 5 II نیست.

متاسفانه، سونی اشاره‌ای به وجود چنین گوشی نکرده است، اما حالا تصاویر قاب‌ گوشی روی سایت علی بابا منتشر شده که ظاهرا متعلق به این گوشی هستند و طراحی آن را نشان می‌دهند.

این تصاویر یک مدل کوچکتر از Xperia 1 II را با نسبت تصویر آشنا 21:9 و حواشی معمولی اطراف نمایشگر نشان می‌دهند. حسگر اثرانگشت جانبی است و در بالا جک هدفون قرار گرفته است.

در عقب مجموعه دوربین سه‌گانه دیده می‌شود که ظاهرا مشابه با مشخصات دوربین پرچم‌دار این شرکت است و روی لنزها عبارت ZEISS T دیده می‌شود تا نشان دهد شرکت آلمانی این لنزها را ساخته است.

با این حال یک مشکلی وجود دارد.

تصاویر ظاهرا مربوط به گوشی سونی اکسپریا 5 II به بیرون درز کرد

اگر این تصاویر مربوط به گوشی Xperia 5 II سونی است، نباید فلاش ال‌ای‌دی داشته باشند. بین دوربین‌ها حسگر زمان پرواز سه‌بعدی قرار دارد، بنابراین فلاش واقعی (و حسگر نور محیطی RGB) باید بالای آن‌ها باشد.

این آرایش دوربین شبیه به گوشی Xperia 1 II است که می‌توانید در تصویر زیر ببینید.

تصاویر ظاهرا مربوط به گوشی سونی اکسپریا 5 II به بیرون درز کرد

ما زیاد روی این تصاویر حساب نمی‌کنیم، ولی با توجه به این که چند فروشگاه بزرگ این قاب‌ها را در فهرست محصولات خود قرار دادند، امیدواریم سونی به زودی این پرچم‌دار کوچک را معرفی کند.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *