برندگان سایپا چه زمانی اعلام می‌شوند؟

برندگان سایپا چه زمانی اعلام می‌شوند؟

امروز مراسم قرعه کشی برای طرح پیش فروش 3 نوع از محصولات خودروسازی سایپا برگزار شد و پس از تصویب نهایی مسئولین این شرکت، نام برندگان قرعه‌کشی از ساعت 10 صبح فردا یکشنبه 29 تیر ماه، در وب‌سایت رسمی سایپا منتشر می شود.

به گفته قائم‌مقام مدیرعامل فروش سایپا: برای پیش‌فروش این مرحله، در مجموع 249 هزار و 556 نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 102 هزار و 803 نفر برای کوئیک‌اس، 77 هزار و 727 نفر برای شاهین و 69 هزار و 26 نفر برای ساینا اس (جدید) پیش‌ثبت‌نام کرده بودند.

وی افزود: در این مراسم 50 درصد بیشتر از ظرفیت تعیین شده، نام افراد شرکت کننده را قرعه‌کشی کردیم تا در صورت عدم پرداخت وجه، ظرف مدت 72 ساعت توسط افراد برنده، نیاز به قرعه‌کشی مجدد نباشد.

پیش پرداخت علی الحساب در این طرح برای خودرو شاهین 80 میلیون تومان، برای خودرو کوییک اس 40 میلیون و 800 هزار تومان و برای خودرو ساینا اس 39میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه 99، کوییک اس بهمن و اسفند 99 و خودرو ساینا اس نیز زمستان99 پیش بینی شده است.

«مجید باقری» نیز از افزایش تحویل خودرو نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت افرادی که قادر به شرکت در این قرعه‌کشی نبودند از این بابت نگران نباشند، زیرا طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید، از فردا 10 صبح آغاز و خودروها تا شهریور و مهر سال 1400 تحویل داده می‌شوند. پیش فروش برای سه محصول ساینا اس، شاهین، کوییک اس و سه خودروی جدید است.

برای شرکت در ثبت‌نام پیش‌فروش محصولات سایپا که از فردا آغاز می‌شوند، افرادی که قبلا در این طرح ثبت نام کرده‌اند نیازی به ورود مجدد اطلاعات خود ندارند و پس از ورود به سایت سایپا، اطلاعات آن‌ها در دسترس است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *