بازی جدید لژیون Watch Dogs به شما امکان می‌دهد هر‌کسی باشید!!

بازی

لندن سقوط کرده. حداقل، این همان چیزی است که شما برای اولین بار از آینده ناخوشایند پایتخت انگلیس در بازی لژیون، سومین قسمت از مجموعه اکشن-ماجراجویی Ubisoft Watch Dogs، به شما گفته خواهد شد. با حرکت در راهروهای زیرزمینی خانه‌های پارلمان به عنوان یک عامل MI-5 در پیش نویس بازی، به سرعت می‌فهمید که DedSec (گروه هک خرابکارانه) در مرکز Watch Dogs 2 برای یک سری عملیات‌های بمب گذاری‌ وحشتناک آماده شده اند. این وقایع دولت را ترغیب می‌کند که یک شرکت امنیتی خصوصی به نام آلبیون را برای برقراری نظم منصوب کند. در نتیجه این رژیم استبدادی، قادر به فعالیت با مصونیت مطلق باشد.

وظیفه شما این است که لندن را پس بگیرید، اما آلبیون به رهبری مدیرعامل (Nigel Cass)  به راحتی تسلیم نمی‌شود، و یا سایر باندهای جنایتکار که در سطح شهر پراکنده شده اند. نکته‌ی جذاب بازی این است که بازی تصمیم را به عهده‌ی خودتان می‌گذارد. در‌حالی که دسترسی به سلاح را ارائه می دهد، به شما یادآوری می‌کند که خشونت همیشه بهترین جواب نیست. اما از طرفی اگر خودتان بخواهید مانند جان ویک همه را قتل عام کنید، به عهده‌‌ی خودتان است.

بازی

در بازی لژیون شخصیت اصلی وجود ندارد. در دو ساعت اول بازی با پنج کاراکتر بازی خواهید کرد. شما صرفاً نماینده منافع DedSec هستید، به عنوان یک عامل تعیین کننده برای هر کسی که می‌خواهد حقیقت را افشا کند و نام آن را پاک کند، خدمت می‌کنید. توانایی و مهارت‌های بازی به انتخاب خودتان بستگی دارد. مهارت‌هایی مانند فرار از دست پلیس‌ها به مرور در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

مأموریت‌های اولیه به عنوان راهنمای مفیدی در زمینه یافتن، استخدام و استقرار عملیاتی استفاده می‌شود. درعین حال شما را به داخل مکان های مهم تاریخی مانند برج لندن می‌برد که به پایگاه آلبیون تبدیل شده است. بعد از گذر زمان یک سال در بازی، از شما خواسته می‌شود که به یک مرکز ساخت و ساز در مرکز لندن نفوذ کنید، که یک متحد احتمالی پس از یک آدم ربایی آشکار در آنجا نگهداری می‌شود. محوریت بازی به هر شخصیت اجازه می‌دهد تا هک‌های معمول، مانند باز کردن درها یا کنترل دوربین‌های مداربسته را انجام دهد.

بازی

در بازی یکی از راه‌های نفوذ به ساختمان و سیستم‌های حفاظتی، D-Pad (پهباد‌) می‌باشد. شما می‌توانید با هک کردن و در اختیار گرفتن پهباد‌ها از روی حصار محیطی پرواز کنید. این توانایی‌های D-Pad برای هر شخصیت منحصر به فرد است. یعنی در حالی که یک نفر توانایی کنترل هواپیمای بدون سرنشین (قادر به حمل بار) در سطح شهر را دارد، به پهباد دیگری می‌توان دستور مختلفی داد. لژیون، دسترسی آسان به پروفایل هر شخصیت را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. یک ضربه از سپر سمت چپ کنترلر شما می‌تواند، توانایی‌های بی‌نظیر و تمایل آنها را به هم ترازی با DedSec نشان دهد.

آلبیون در سراسر لندن ایستگاه‌های منحصربه‌فردی مستقر کرده است و شهروندان را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. نماد این انجمن شست سبز می‌باشد و کسانی که با اعتقادات این انجمن موافق هستند، این نماد را در سرتاسر شهر پخش می‌کنند. طراحی بازی به طوری می‌باشد که علاوه بر ماموریت اصلی خود، ماموریت‌های جانبی هم خواهید داشت. همه ضعف دارند، خصوصاً وقتی زندگی آتی در لندن خشن باشد. اگر یک شخصیت خاص برای شما جالب است، برای ثبت نام آنها، میزان کار را دو برابر کنید. و اگر بلافاصله به آنها احتیاج ندارید، آنها را ذخیره کنید و بعداً به آنها برگردید.

تجربه‌ی بازی لژیون:

برنامه تیم 20 نفره شما با پیشرفت بازی به چشم می خورد.من عملیات منتخب خود را برای غیرفعال کردن سیستم امنیتی ساختمان به یکی از اعضای گروه ارسال کردم اما وی بازداشت شد. با این حال، داشتن وکیل در هیئت مدیره مقدار زمان بازی را که مجدداً در دسترس او قرار می گیرد، کوتاه می‌کند. در مورد مأمور استخدامی که در طول مأموریت نیز مجروح شده است، اگر شما یک کادر بهداشتی در فهرست باشید، آن‌ها سریعتر از بیمارستان خارج می‌شوند. این بدان معنی نیست که آنها غیرقابل نفوذ هستند. اگر یکی از شخصیت شما در حین مأموریت درگذشت، دیگر برنمی‌گردند.

نمونه ایی از تجربیات بازی: برای مبتدیان، سلاح های شما – از جمله مشت های شما – در برابر محافظان زره پوش که کارشان خراب کردن روز شماست، آسیب کمتری می‌رسانند. من اغلب یک هواپیمای بدون سرنشین عنکبوتی را از طریق دریچه گرمایش می‌فرستادم تا بتوانم درب امنیتی را غیرفعال کنم و سپس بی سر و صدا از کنار محافظان عبور کنم.

می‌توان از طریق باز کردن بسته های جدید Tech در طول بازی، ابزارهای بهتری برای هک هواپیماهای بدون سرنشین یا موشک های کروز (در صورت بروز نیاز) فراهم کرد. برای باز کردن قفل ماموریت‌های بازی، باید لندن مرکزی و حومه آن را اکتشاف کنید. همانطور که به اکتشاف پرداخته‌اید، ماموریت‌های جانبی ظاهر می‌شوند. ایستگاه‌های Tube زمان نیاز به هک شدن سریع اتومبیل های بدون راننده را کاهش می‌دهند و مسیر را برای حرکت به مقصد خود تعیین می‌کنند.

بازی

Watch Dogs: Legion در تاریخ 29 اکتبر برای Xbox One ، PS4 ، PC و Stadia عرضه می‌شود. این شرکت می‌گوید که به کنسول های نسل بعدی نیز می‌رسد، اما خبر‌ها ممکن است متفاوت باشد.

 

 

 

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *