نام محصول جدید ایران خودرو چیست؟

نام محصول جدید ایران خودرو چیست؟

به گفته مدیر عامل ایران خودرو محصول جدید این شرکت K132 نام دارد و نام آن به زودی تصویب و اعلام خواهد شد.

«فرشاد مقیمی» اعلام کرد طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو در برنامه تولید امسال ایران خودرو خدشه وارد نمی‌کند و سال آینده به مشتریان تحویل داده می‌شود.

ظاهرا کمیته خودرو سه طرح فروش برای K132 در نظر گرفته است: فروش فوق‌العاده با قیمت قطعی محصول و تحویل تا 3 ماه از زمان ثبت نام، پیش فروش یک ساله و تحویل 4 ماه تا یک سال و مشارکت در تولید برای فروش محصولات خودروسازان با دو موعد تحویل 13 ماه تا دو سال و 25 تا 36 ماه.

نام محصول جدید ایران خودرو چیست؟

هدف فعلی ایران خودرو استفاده از طرح اول است و قیمت این خودرو هنوز اعلام نشده است.

«مقیمی» ادعا می‌کند با توجه به شرایط اقتصادی کشور و وضعیت تحریم‌ها، طراحی و ساخت یک محصول جدید تلاش همه جانبه و جهادگونه مجموعه زنجیره تامین و گروه صنعتی ایران خودرو را نشان می‌دهد.

او می‌گوید محصول جدید حاصل تجربیات چندین ساله مهندسان این شرکت است تا بتوانند طبق زمان‌بندی مشخص آن را روانه بازار کنند.

شروع تولید K132 همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود و ایران خودرو برای عرضه آن برنامه‌های فروش متنوعی در نظر گرفته است.

این شرکت خودروسازی قصد دارد با نمایش محصول جدید به متخصصان و عموم مردم بازخورد آن‌ها را به دست آورد تا در صورت نیاز دست به تغییراتی بزند.

موتور این خودرو از موتورهای توسعه‌یافته و به‌روز ایران خودرو انتخاب شده است و به گفته مقیمی تجهیز خط تولید موتور EC5 به پایان رسیده است تا آماده تولید شود.

مدیر عامل ایران خودرو در پایان گفت: زمان اجرای پروژه با تلاش مجموعه کارکنان زنجیره تامین این شرکت کوتاه شده است تا با عرضه یک محصول جدید قدرت صنعتگران ایران با وجود تحریم به جهانیان ثابت شود.

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *