10 بازی بزرگ که برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

10 بازی بزرگ که برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

کدام بازی های ارزشمند قرار است برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود؟

تا انتهای این ماه، مایکروسافت بازی های خود برای ایکس باکس سری ایکس معرفی خواهد کرد. آن زمان بهتر می توانیم تصوری از بازی های این کنسول داشته باشیم (البته به جز Call of duty جدید که هنوز خبری از آن نیست).

در جبهه مقابل، سونی تا حدودی نشان داده که قصد دارد چه بازی هایی را در زمان عرضه، برای PS5 منتشر کند. یکی از این بازی ها، Spider-Man: Miles Morales است. به نظر می رسد تنها بازی مهم برای PS5 در سال 2020، همین بازی باشد.

بازی دیگر، Deathloop است که یک بازی زیبا از استودیوی با استعداد Arkane خواهد بود. البته این بازی به صورت زمانی در انحصار PS5 قرار خواهد داشت.

با این همه، علاوه بر این بازی ها، بازی هایی نیز وجود دارد که یا معرفی شده اند، یا شایعات معتبری در مورد آن وجود دارد. حدس می زنیم که این بازی ها برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شوند.

در این مطلب قصد داریم، نگاهی داشته باشیم به این 10 بازی بزرگ. البته فراموش نکنید که هیچ کدام از این بازی ها، به طور رسمی برای این دو پلتفرم تأیید نشده اند. با روکیدا همراه باشید.

Elden Ring

10 بازی بزرگ که برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

بازی Elden Ring برای PS4، ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد. اما هنوز نامی از پلتفرم های نسل جدید برده نشده است. این بازی احتمالاً در ابتدای سال 2021 منتشر خواهد شد. جالب است که استودیوی سازنده سری دارک سوالز، یعنی From Software، قرار نیست این بازی را برای پلتفرم های جدید منتشر کند. شاید قرار است اتفاقی که برای بازی دارک سولز 2 رخ داد، تکرار شود. این بازی ابتدا برای نسل قدیمی تر منتشر شد و بعد ها با گرافیک بهبود یافته، برای نسل بعد عرضه شد.

Starfield

10 بازی بزرگ که برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

بازی نقش آفرینی تک‌نفره بتسدا با نام Starfield، هنوز برای هیچ پلتفرمی تأیید نشده است. در واقع از اولین رونمایی بازی در سال 2018، چیز بیشتری در مورد این نقش آفرینی فضایی نمی دانیم. اما از همان معرفی کوتاه هم مشخص بود که این بازی، در روزهای اولیه توسعه خود به سر می برد.

اما مطمئن هستیم که این بازی، خود را به کنسول های نسل بعد خواهد رساند. بتسدا همیشه در مورد کنسول های جدید، شور و شوق خاصی از خود نشان داده است. برای مثال، بازی های Deathloop و Ghostwire: Tokyo برای PS5 عرضه خواهند شد، اما برای PS4 خیر.

Elder Scrolls 6

10 بازی بزرگ که برای PS5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

شرایط این بازی شبیه به Starfield است. شاید کمی بدتر. آنچه مسلم است، Starfield زودتر از Elder Scrolls 6 از سوری بتسدا منتشر خواهد شد. پس انتظار نداشته باشید که دنباله بازی محبوب اسکایریم را تا روز های پایانی نسل بعد کنسول ها ببینید. سعی کنید به این فکر نکنید که در آن زمان، چند ساله خواهید بود.

Harry Potter RPG

Screenshot 2020 07 07 From Elder Scrolls 6 to Elden Ring here are 10 games we expect on PS5 and Xbox Series X6

در گزارشی از بلومبرگ، اطلاعاتی در مورد بازی Harry Potter RPG آمده است که قبلاً در سال 2018 معرفی شده بود. بر اساس شایعات، PS5 و ایکس باکس سری ایکس جزء پلتفرم های مقصد خواهند بود. امیدواریم یک بازی خوب را بر اساس داستان هری پاتر ببینیم.

Dragon Age 4

Screenshot 2020 07 07 From Elder Scrolls 6 to Elden Ring here are 10 games we expect on PS5 and Xbox Series X7

یک بازی که می دانیم وجود خارجی دارد، اما هنوز هیچ نام رسمی برای آن، در نظر گرفته شده است. EA در کنفرانس خبری خود در سال 2020، تیزری کوتاه از این بازی را منتشر کرد و نام PS5 و ایکس باکس سری ایکس را به عنوان پلتفرم های مقصد، عنوان کرد. بعدها یک طرح اولیه کوتاه از محیط بازی منتشر شد، اما EA تأیید نکرد که مربوط به کدام بازی است. طبق ادعای EA، استودیوی بایوور سخت در تلاش است تا به کمک سخت افزار جدید، دنیای افسانه ها و هیولاها را به واقعیت نزدیک کند.

Skate

Screenshot 2020 07 07 Session game jpg JPEG Image 750 × 422

EA تأیید کرد که یک بازی جدید از سری Skate در حال ساخت است. البته هیچ نامی از پلتفرم های مقصد برده نشد. چون ساخت بازی هنوز در مراحل اولیه است، هیچ تصویری از آن نشان داده نشد. امیدواریم شاهد عرضه این بازی بر روی PS5 و ایکس باکس سری ایکس باشیم.

Batman: Gotham Knights (شایعه)

Screenshot 2020 07 07 From Elder Scrolls 6 to Elden Ring here are 10 games we expect on PS5 and Xbox Series X8

بازی بتمن جدید هنوز هیچ نامی ندارد. اما شایعات جدید نشان می دهد که این بازی با نام ‘Gotham Knights’ منتشر خواهد شد. بر اساس این شایعات، استودیوی Warner Bros Montreal، که بازی Arkham Origins را ساخته بود، وظیفه ساخت این عنوان را بر عهده خواهد داشت.

Suicide Squad (شایعه)

Screenshot 2020 07 07 From Elder Scrolls 6 to Elden Ring here are 10 games we expect on PS5 and Xbox Series X9

شایعات حاکی از آن است که استودیوی راک استدی، سازنده سری بازی Batman: Arkham، بر روی یک بازی بر اساس شخصیت های Suicide Squad کار می کند. به نظر می رسد این بازی هم برای نسل بعد طراحی شده است. به نظر می رسد مدت زیادی از توسعه این بازی می گذرد.

Diablo 4

Screenshot 2020 07 07 From Elder Scrolls 6 to Elden Ring here are 10 games we expect on PS5 and Xbox Series X10

Diablo 4 در حال حاضر برای رایانه های شخصی، PS4 و Xbox One معرفی شده است، اما احتمالاً نسخه ای برای نسل بعد نیز وجود خواهد داشت. هنگامی که از آلن آدامام از شرکت بلیزارد در مورد کنسول های نسل بعدی توسط تلگرام سؤال شد، وی گفت “مطمئن باشید، نگاهی به آن خواهیم داشت.” با توجه به اینکه بلیزارد چندین سال از بازی های خود پشتیبانی می کند، منطقی است که شاهد ارائه بازی ها بر روی کنسول های نسل جدید هم باشیم.

Beyond Good and Evil 2

Screenshot 2020 07 07 bge2 ubicom global search thumbnail mobile 293049 jpg JPEG Image 750 × 422

سال هاست که منتظر عرضه Beyond Good and Evil 2 هستیم و هر سال یک تریلر جدید از بازی منتشر می شود. اما به سختی می توان گفت، آیا در نهایت بازی مورد انتظار Ubisoft، به مرحله عرضه خواهد رسید یا خیر. این بازی نقش آفرینی فضایی، هدایت یک سفینه را در اختیار شما قرار می دهد. اما هنوز مشخص نیست گیم پلی بازی به چه شکل خواهد بود.

آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *