دوربین اقتصادی G100 پاناسونیک چه قابلیت هایی دارد؟

دوربین اقتصادی G100 پاناسونیک چه قابلیت هایی دارد؟

دوربین G100 پاناسونیک.

این روزها، دوربین های اقتصادی مانند Sony ZV-1 هواداران بسیاری پیدا کرده اند. حالا پاناسونیک هم با دوربین G100 خود وارد گردونه رقابت شده است. یک دوربین اقتصادی بدون آینه که همه قابلیت های یک دوربین جذاب را دارد. برای مثال، با این دوربین می توانید با وضوح 4K در 30 فریم بر ثانیه یا وضوح 1080p در 60 فریم بر ثانیه فیلم برداری کنید.

دوربین G100 پاناسونیک به صفحه نمایش متحرک مجهز است که می تواند به کنار حرکت کند. به لطف این قابلیت، در هنگام استفاده از میکروفون یا پایه، می توانید خود را ببینید. در نهایت، این دوربین به تثبیت کننده تصویر 5 محوره مجهز است تا لرزش های ناگهانی در هنگام راه رفتن و فیلم برداری کردن، تأثیری بر کیفیت فیلم نداشته باشد. متاسفانه، اندازه فیلم های 4K به 1.47x محدود می شود که سنسور را به اندازه کمتر از یک اینچ محدود می کند. 

قابلیت های دیگر دوربین G100 پاناسونیک شامل خروجی microHDMI و وروری 3.5 میلی متری میکروفن می شود. اما افسوس که از ورودی هدفون خبری نیست. قابلیت جالب این دوربین، OZO نام دارد که توسط نوکیا طراحی شده است. به لطف این قابلیت، دوربین می تواند صدای هر فرد را با توجه به چهره وی تفکیک کند. از نظر تئوری، این ویژگی می تواند منجر به بهبود کیفیت صدا شود.

دوربین اقتصادی G100 پاناسونیک چه قابلیت هایی دارد؟

این دوربین به دینامیک رنج پیشرفته نیز مجهز است. البته از تصویربرداری 10 بیتی که در GH5 پاناسونیک وجود دارد، در اینجا خبری نیست.

این دوربین می تواند تصاویری با کیفیت 20.3 مگاپیکسل را به ثبت برساند. طبق معمول، پاناسونیک از فوکوس اتوماتیک در فیلم و عکس برای ردیابی سوژه و تشخیص چهره استفاده می کند.

با همه این تفاسیر، دوربین G100 پاناسونیک گزینه بسیار خوبی در این رنج قیمت به شمار می رود. این دوربین قیمت معادل 750 دلار دارد و همانند Sony ZV-1، از لنز 12 تا 32 میلی متری f/3.5-5.6 استفاده می کند. اما گزینه ای برای تعویض لنز وجود ندارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دوربین
آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *