سایبرپانک 2077 بار دیگر تأخیر خورد

سایبرپانک 2077 بار دیگر تأخیر خورد

سایبرپانک 2077

می دانم شما هم به شدت منتظر این بازی هستید و با شنیدن این خبر حسابی ناراحت شدید. اما امیدواریم ارزشش را داشته باشد. بازی مورد انتظار سایبرپانک 2077 بار دیگر تأخیر خورد و تاریخ عرضه آن، از 17 سپتامبر (27 شهریور) به 19 نوامبر (29 آبان) موکول شد. این خبر را سازنده این بازی یعنی CD Projekt Red در توییتر اعلام کرده است.

سایبرپانک 2077 بار دیگر تأخیر خورد

بر اساس این خبر، این بازی همین امروز هم از نظر فنی و گیم پلی، “تمام شده” به حساب می آید و همه چیز از مراحل، کات سین ها، مهارت ها و آیتم ها سر جای خود قرار دارد. اما همین بازی به اتمام رسیده، آنقدر بزرگ و پیچیده است که آن ها زمان بیشتری را برای بررسی همه موارد، متعادل کردن مکانیک های بازی و رفع باگ های بازی نیاز دارند.

سایبرپانک 2077 بار دیگر تأخیر خورد

زمان زیادی را برای منتشر شدن بازی صبر کردیم. اگر خاطرتان باشد، اولین زمزمه های ساخت بازی در سال 2013 به گوش رسیده بود. این بازی ابتدا قرار بود در تاریخ 16 آوریل (28 فروردین) منتشر شود. همچنین قرار است یک بخش آنلاین جداگانه نیز برای بازی عرضه شود. اما آنطور که CD Projekt Red می گوید، نمی توانیم تا اواخر سال 2021 شاید این بخش در بازی باشیم.

آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *