داشبورد جدید PS5 چگونه خواهد بود؟

داشبورد جدید PS5 چگونه خواهد بود؟

کنسول PS5 کاملاً متحول شده است، چه در ظاهر، چه در باطن!

بعد از ماه ها انتظار، بالاخره هفته گذشته سونی از کنسول جدید خود رونمایی کرد. شاید خیلی ها با طراحی آن مشکل داشتند، اما ما از این تغییر نگرش سونی در زبان طراحی کنسول و فاصله گرفتن از کنسول های قبلی، بسیار خرسند شدیم. حالا بر اساس اطلاعات مدیر طراحی نرم افزاری این کنسول، باید در بخش نرم افزاری هم شاهد تغییرات فراوانی باشیم.

داشبورد جدید PS5 چگونه خواهد بود؟

بعد از این که هفته گذشته، انیمیشن جدید هنگام بوت شدن کنسول PS5 را دیدیم، این انتظار را داشتیم که با یک رابط کاربری جدید روبرو شوییم. به گفته مدیر ارشد طراحی نرم افزاری سونی: “زبان طراحی رابط کاربری PS5، در مقایسه با آنچه در PS4 دیده بودید، 180 درجه تغییر کرده است و از ایده های جدید بسیاری استفاده کرده ایم.” رابط کاربری کنسول جدید، بیشتر از اینکه پر زرق و برق باشد، کاربردی است. اما نه بدان معنی که با طراحی زشتی روبرو باشیم. هنوز مشخص نیست چه زمانی می توانیم نگاهی به این رابط کاربری جدید داشته باشیم. کنسول جدید سونی، حقیقتاً شگفت آور است و به نظر می رسد هنوز هم شگفتی های جدیدی در آستین دارد.

آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *