آیا قسمت دوم فیلم آلیتا: فرشته جنگ ساخته خواهد شد؟

3840855B 1310 4032 92B5 4110715112BD

نمی دانیم فیلم آلیتا: فرشته جنگ (Alita: Battle Angel) به مذاق شما خوش آمد یا نه، اما بر کسی پوشیده نیست که اکران فیلم در سال گذشته با استقبال خوبی روبرو شد. این فیلم از همان ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد. تا جایی که هواداران در مراسم فرش قرمز اسکار، یک بنر چند هزار دلاری نصب کردند تا از دیزنی بخواهند که شماره دوم این فیلم را بسازد.

alita battleangel sword pointed 700x304 1

با توجه به جلوه های بصری فیلم، هزینه ساخت فیلم نسبتاً بالا بود و چیزی حدود 170 میلیون دلار خرج روی دست تهیه کنندگان گذاشت. البته فروش فیلم نیز رقم کمی نبود و چیزی در حدود 404 میلیون در کل جهان فروخت. این سود قابل قبولی به نظر می رسد، اما نه آنقدر که عوامل فیلم با اطمینان خاطر، به فکر ساختن نسخه دوم باشند.

unnamed 2

اگر احیاناً با این فیلم آشنایی ندارید، این فیلم در مورد دختری به نام آلیتا است. نقش این دختر را رزا سالازار بازی کرده، که مثل همیشه یک نقش آفرینی درجه یک را از او شاهد هستیم. آلیتا یک روبات است که توسط فردی به نام دکتر دایسون، با بازی کریستف والتس، بازسازی شده است. زمانی که آلیتا بیدار می شود، هیچ چیز را به یاد ندارد. آلیتا قدرت های خارق العاده ای دارد و داستان فیلم در مورد حوادث زندگی آلیتا است که در شهر آهن به دنبال یافتن حقایقی در مورد خودش است.

44499 1552810338

اخیراً برخی از هواداران این فیلم خبر از ساخته شدن شماره دوم آن می دهند. ظاهراً کریستف والتس، در صفحه رسمی خود، گفتگویی از بخشی از یک فیلم منتشر کرده است. هواداران بر این باورند که این گفتگو باید به قسمت دوم آلیتا اشاره داشته باشد. اما ممکن است این گفتگو مربوط به فیلم دیگر او به نام خطرناکترین بازی باشد. باید منتظر ماند و دید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در فیلم و سریال
آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

7 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *