آیا گوشی وان پلاس ایکس برخواهد گشت؟

آیا گوشی وان پلاس ایکس برخواهد گشت؟

سال 2015 وان پلاس یک گوشی میان‌رده به اسم «وان پلاس ایکس» وارد بازار کرد که یک گوشی هوشمند اندرویدی با یک بدنه جمع‌وجور ولی طراحی ممتاز، مشخصات متوسط و به قیمت فقط 249 دلار بود. حالا یکی از کارشناسان سایت XDA Developers به اسم «مکس واینباخ» که قبلا نیز گزارش‌های او را منتشر کرده بودیم خبر می‌دهد شرکت چینی قصد دارد در سال 2020 مجددا سری ارزان خود را با یک نام جدید وارد بازار کند.

آیا گوشی وان پلاس ایکس برخواهد گشت؟

گرچه هنوز مشخص نیست اسم این گوشی چه چیزی خواهد بود. شاید واینباخ در مورد مدل وان پلاس 8 لایت صحبت می‌کند. گرچه باید بگوییم این اسم هرگز قبلا تایید رسمی نشده است و این گوشی می‌تواند هر نام دیگری نیز داشته باشد.

به نظر ما این دستگاه جدید یک طراحی جمع‌وجورتر، یک نمایشگر تخت، نمایشگر با بریدگی حفره‌ای و 3 دوربین در عقب دارد. نمایشگر نیز به کوچکی وان‌پلاس ایکس نبوده و 6.5 اینچ است و احتمالا با یک پنل نمایش ممتاز با نرخ تازه‌سازی 90 هرتز روبرو هستیم.

به هرحال برای اطلاعات بیشتر باید تا 15 آوریل یعنی تاریخ رونمایی از سری وان پلاس 8 صبر کنیم.

منبع: 9to5google.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *