گوشی تاشو Flexpai 2 معرفی شد؛ یک گام به جلو اساسی

گوشی تاشو Flexpai 2 معرفی شد؛ یک گام به جلو اساسی

Royole در واقع اولین شرکتی بود که یک گوشی هوشمند تاشو رونمایی کرد و حالا باید به نسل دوم آن یعنی گوشی Royole Flexpai 2 سلام کنیم. دستگاه جدید نسل سوم نمایشگری به اسم Cicada Wing (نمایشگر تاشو انعطاف‌پذیر) دارد که چین تای و شعاع خم شدن آن کمتر است، در حالی که میزان روشنایی، کنتراست و زاویه دید آن بهتر شده است.

شرکت مورد نظر اعلام کرده است این گوشی مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 865 و مودم 5G است. نمایشگر زمانی که باز است ابعاد 7.8 اینچ و نسبت تصویر 4:3 دارد. Flexpai 2 همچنین از رم LPDDR5 و حافظه UFS 3.0 استفاده می‌کند و با توجه به این که این گوشی سه ماهه دوم 2020 به بازار می‌آید جزئیات مربوط به آن‌ها ممکن است تغییر کند و اعلام نشد.

گوشی تاشو Flexpai 2 معرفی شد؛ یک گام به جلو اساسی

شرکت Royole همچنین در این مراسم در مورد نمایشگر جدید تاشو خود زیاد صحبت کرد که واقعا شگفت‌انگیز است. طبق مقامات رسمی این شرکت، این پنل می‌تواند بدون این که کوچک‌ترین آسیبی ببیند بیش از 200 هزار مرتبه تا شدن را تحمل کند.

پنل جدید تقریبا 100 ماده میکرو نانو دارد تا بازیابی کشش و همچنین لایه‌برداری بهتر شود تا زمان باز شدن نمایشگر حباب‌ها و خطوط زیر نمایشگر از بین بروند.

گوشی تاشو Flexpai 2 معرفی شد؛ یک گام به جلو اساسی

به گفته این شرکت نمایشگر جدید Cicada Wing همچنین در مقایسه با یک پنل نمایش عالی ال‌سی‌دی یک پوشش رنگ 1.3 برابر و کنتراست 500 برابر بهتر دارد. نمایشگر مورد نظر یک درایور سفارشی دارد که در چیپ مدار ادغام شده است. این پنل می‌تواند در چندین جهت تا و حتی به خودی خود رول شود و این شرکت قول داده است در این حالت حتی عملکرد عالی خود را نیز حفظ خواهد کرد.

گوشی تاشو Flexpai 2 طی رویدادی در چین به نمایش گذاشته شده و مدیر ارشد اجرایی این شرکت «بیل لیو» اعلام کرد شرکت او یک قرارداد همکاری با شرکت ZTE امضاء کرده است. به عبارت دیگر احتمالا ZTE

گوشی‌هایی براساس طراحی Flexpai 2 عرضه خواهد کرد، گرچه جزئیات این همکاری اعلام نشد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *