چیپست دو گوشی گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 مشخص شد

چیپست دو گوشی گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 مشخص شد scaled

سامسونگ کد کرنل گوشی‌های گلکسی اس 20 با چیپست اگزینوس را منتشر کرد تا کارشناسان سایت XDA-Developers بتوانند به اطلاعات جدیدی پی ببرند. آن‌ها متوجه سرنخ‌هایی در مورد گلکسی نوت 20، گلکسی فولد 20 و یک گوشی مرتبط با زد فلیپ شدند.

چیپست دو گوشی گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 مشخص شد

گلکسی نوت 20 ظاهرا کد رمزی «کانواس» دارد تا نشان دهد دستگاه C2 موجود در این کد یک مدل نوت است. ولی آیا C0 و C1 نیز وجود خواهند داشت؟ هنوز مشخص نیست. ولی از طرف دیگر باید به اشاره‌هایی که به «کونا» شده است توجه کنید.

«کونا» اسم چیپست اسنپ‌دراگون 865 است که دائما در بنچمارک‌ها دیده می‌شود. به عبارت دیگر اگر کوآلکام امسال تصمیم به عرضه چیپست اسنپ‌دراگون 865 پلاس بگیرد، سامسونگ قصد استفاده از آن ندارد (اگر به یاد داشته باشید نوت 10 نیز مجهز به اسنپ‌دراگون 855 پلاس نبود).

گرچه این مدل خاص برای بازار آمریکا است، بنابراین مشخص نیست مدل‌های اروپایی چه تراشه‌ای خواهند داشت.

حالا به WIN2 می‌رسیم که نسل بعدی گلکسی فولد 2 است. این مدل در هر دو بازار چیپست اسنپ‌دراگون 865 را خواهد داشت (مجددا مانند پارسال خبری از مدل پلاس نیست).

در نهایت پروژه زودیاک ظاهرا مربوط به گوشی گلکسی زد فلیپ باشد. از آن جایی که این دستگاه مانند نسل ابتدایی از اسنپ‌دراگون 855 استفاده می‌کند، احتمالا یک مدل مخصوص اپراتورهای چینی است.

منبع: gsmarena.com

 

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *