لنوو در تبلیغ جدید خود سرعت گوشی گیمینگ لژیون را مشخص کرد

لنوو در تبلیغ جدید خود سرعت گوشی گیمینگ لژیون را مشخص کرد

تبلیغ جدید لنوو در شبکه اجتماعی ویبو چین نزدیک‌تر شدن به تاریخ معرفی گوشی گیمینگ این شرکت یعنی لژیون را نشان می‌دهد. همانطور که می‌دانید برند لژیون تا الان برای لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترها و لوازم جانبی این شرکت بوده است.

لنوو در تبلیغ جدید خود سرعت گوشی گیمینگ لژیون را مشخص کرد

این تصویر یک باندل تبلیغاتی (طبق سنت در یک چمدان) را نشان می‌دهد. داخل آن دو کنترلر قرار گرفته است که احتمالا به درون قابی که به چشم می‌خورد قرار می‌گیرند. هر کنترلر چندین دکمه و یک دسته آنالوگ دارد. آن چه که وسط آن‌ها با اسم لژیون روی آن دیده می‌شود شبیه به قاب یک هدست است، ولی به سختی می‌توان طبق این تصویر حدس زد.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد مشخصات این گوشی جدا از چیپست اسنپ‌دراگون 865 با سیستم خنک‌کنندگی بهتر (این شرکت نوید امتیاز بالای 600 هزار را در بنچمارک انتوتو داده است) نمی‌دانیم. همچنین این گوشی براساس جدیدترین تیزرها سرعت شارژ سریع 55 وات و پشتیبانی از شبکه 5G را خواهد داشت.

در اخبار قبلی نیز گفتیم لنوو با انتشار تصاویری مانند دو تصویر زیر مستقیما گوشی رد مجیک را به چالش می‌کشد چون عبارت‌های «No Red, it’s Magic» و «قدرتمندتر از همیشه» مشخص هستند.

لنوو در تبلیغ جدید خود سرعت گوشی گیمینگ لژیون را مشخص کرد لنوو در تبلیغ جدید خود سرعت گوشی گیمینگ لژیون را مشخص کرد

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *