برادران وارنر به علت کرونا ویروس تولید فیلم «بتمن» را متوقف می‌کنند

برادران وارنر به علت کرونا ویروس تولید فیلم «بتمن» را متوقف می‌کنند

استودیو فیلمسازی برادران وارنر تولید فیلم «بتمن» (The Batman) را به دلیل نگرانی‌ها در مورد کرونا ویروس متوقف کرده است. فیلمبرداری فیلم جدید برادران وارنر به بازیگری «رابرت پتینسون» از اواخر ژانویه مانند فیلم «شوالیه تاریکی» در بریتانیا شروع شده است. اخبار توقف فرآیند تولید این فیلم به دنبال تایید توقف تولید فیلم «دنیای ژوراسیک: قلمرو» (Jurassic World: Dominion) از سوی یونیورسال پیکچرز منتشر شده است.

سایت مجله ورایتی (Variety) یکی از اولین سایت‎هایی بود که خبر تولید توقف فیلم بتمن به مدت دو هفته را منتشر کرد. به عبارت دیگر فیلم جدید بتمن یکی از عناوین متعدد دیگر در دنیای فیلم و سریال است که تولید آن‌ها در حال حاضر به علت شرایط فعلی تحت تاثیر قرار گرفته است.

برادران وارنر به علت کرونا ویروس تولید فیلم «بتمن» را متوقف می‌کنند

سایت مورد نظر اشاره می‌کند تولید زمانی متوقف شده است که قرار بود فیلمبرداری از یک استودیو ضبط صدا در لندن به لیورپول انتقال داده شود و آن جا ادامه پیدا کند.

گرچه این توقف فقط دو هفته است. حتی با این توقف، هوز مشخص نیست برنامه‌های تولید فیلم بتمن بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت یا نه (به عوامل فیلمبرداری اکیدا گفته شده است باید طبق زمان‌بندی پیش بروند) چون برادران وارنر قصد دارد در ژوئن 2021 این فیلم را اکران کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد این استودیو به تولید فیلم «ماتریکس 4» و «پاشاه ریچارد»، پدر سرنا و ونوس، با بازیگری «ویل اسمیت» همچنان ادامه دهد.

سایت ورایتی اشاره می‌کند فیلم ماتریکس 4 در حال حاضر در استودیو ضبط صدای برلین در حال تولید است و تمامی اقدامات احتیاطی در مورد کرونا ویروس انجام شده است. فیلم پادشاه ریچارد با کمی تاخیر روبرو شده است چون شروع فیلمبرداری به علت شرایط جوی وخیم در لس آنجلس به زمان دیگری موکول شده است و بعد از بهبود آن تولید فیلم شروع خواهد شد.

برادران وارنر به علت کرونا ویروس تولید فیلم «بتمن» را متوقف می‌کنند

در روزهای اخیر، استودیوهای متعددی ظاهرا انتخاب کرده‌اند بیشتر شرایط را رعایت کنند چون کرونا ویروس برای سلامت مردم جهان یک تهدید جدی را به وجود آورده است. همانطور که قبلا خبر دادیم، دیزنی فیلم‌های «مولان»، «جهش‌یافته‌های جدید» و «آنتلرز» را از تقویم اکران خود حذف کرد.

با این حال زمان اکران فیلم The Batman استودیو برادران وارنر از 25 ژوئن 2021 هنوز تغییر نکرده است.

منبع: collider.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در فیلم و سریال
آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *